DAJ CYNK

Telewizja PLAY NOW TV dostępna także bez dekodera TV BOX

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

Telewizja PLAY NOW TV dostępna także bez dekodera TV BOX

Play wprowadził nową ofertę dla klientów, którzy chcieliby korzystać z usług telewizyjnych PLAY NOW TV, ale nie potrzebują dekodera TV BOX i nie mają abonamentu głosowego z fioletową telewizją w pakiecie.

Żeby korzystać z telewizji PLAY NOW, klienci fioletowej sieci musieli mieć dotąd wykupioną usługę telewizyjną z dekoderem TV BOX lub też mieć abonament na usługi głosowe, w którym telewizja stanowi dodatkową opcję. Teraz Play wprowadza jeszcze jeden wariant. 

Jesteśmy świadomi, że wiele osób posiadając Smart TV czy preferując oglądanie przez przeglądarkę, może nie potrzebować naszego dekodera TV BOX. Takie osoby wciąż jednak chciałyby mieć dostęp do naszej telewizji i szerokiego wachlarza kanałów oraz materiałów, które oferuje. Dlatego wprowadzamy dla nich idealne rozwiązanie: PLAY NOW TV bez dekodera TV BOX

 – wyjaśnia operator na firmowym blogu.

Zobacz: Orange: za darmo nowe kanały w pomarańczowej telewizji

PLAY NOW TV bez dekodera TV BOX - ile to kosztuje?

PLAY NOW TV bez dekodera TV BOX to opcja zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Play. Operator udostępnia dwa warianty:

  • Podstawowy – z ponad 50 kanałami (w tym FOX, Disney, National Geographic, Paramount, TNT) i możliwością aktywacji dodatkowych pakietów w dowolnym momencie – od 20 zł miesięcznie,
  • Rozszerzony – z ponad 110 kanałami (w tym TVN24, AXN, Eleven Sports 1, dzięki pakietom Sport, Extra, Kids oraz News) – od 40 zł miesięcznie.

W obu opcjach klienci otrzymują też dostęp do Viaplay na 24 miesiące. W serwisie można śledzić rozgrywki Bundesligi, UEFA Europa Legue czy transmisje z gal KSW.

Play zachwala, że w takim wariancie fioletowa telewizja wraz z subskrypcją Viaplay jest tańsza, niż samo wykupienie dostępu do tego serwisu. 

Paczka kanałów w nowej wersji usługi jest taka sama jak w standardowej ofercie z dekoderem. Wyjątek stanowią treści 4K dostępne wyłącznie z BOX-em.

Na początek oferta dostępna jest wyłącznie w salonach Play.

W zależności od wybranego wariantu usługi, dostęp do telewizji Playa możliwy jest przez przeglądarkę za pomocą portalu www.playnow.pl, przez aplikacje na urządzenia mobilne, przez aplikację dla Android TV oraz dla telewizorów Samsung i LG, a także na dedykowanym dekoderze PLAY NOW TV BOX. Dodatkowo z telefonu czy tabletu odtwarzany materiał można przesłać bezprzewodowo na TV przez Google Cast oraz AirPlay.

Zobacz: Viaplay za darmo na 3 miesiące. Nowa promocja PLAY NOW TV
Zobacz: Play: odkodowany pakiet Extra i nowe kanały CANAL+ w telewizji PLAY NOW

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Blog Play

Przewiń w dół do następnego wpisu