DAJ CYNK

Play: odkodowany pakiet Extra i nowe kanały CANAL+ w telewizji PLAY NOW

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

Play: odkodowany pakiet Extra i nowe kanały CANAL+ w telewizji PLAY NOW

W ofercie telewizyjnej Play debiutuje 8 nowych kanałów tematycznych CANAL+. Pozwoliło to na wzbogacenie oferty pakietów Extra, Kids oraz Sport. Nowe treści wprowadzane są bez dodatkowych opłat. Play czasowo odkodował też dla wszystkich pakiet Extra.

Dzisiaj do oferty PLAY NOW i PLAY NOW TV dołączają kanały tematyczne CANAL+. Do pakietu Extra zostały dodane Ale kino+, Planete+, CANAL+ DOMO HD, CANAL+ KUCHNIA oraz NOVELAS+, pakiet Kids wzbogaci się o MiniMini+ i TeleTOON+, z kolei pakiet Sport zyska jeszcze więcej emocji dzięki kanałowi nSport+. Co ważne, dodanie nowych kanałów nie powoduje zmiany cen pakietów.

Zobacz: Myślisz, że masz najgorzej? Zobacz „Backdoor – wyjście awaryjne”

Odkodowany pakiet Extra

Do 9 stycznia 2022 roku wszyscy użytkownicy PLAY NOW i PLAY NOW TV mogą korzystać z promocji, dzięki której mają dostęp do ponad 30 kanałów wchodzących w skład pakietu Extra

Pozwala to przekonać się, jak prezentują się nowe kanały Ale kino+, Planete+, CANAL+ DOMO HD, CANAL+ KUCHNIA czy NOVELAS+. W pakiecie znajdują się także popularne pozycje, takie jak BBC Brit, BBC Earth, BBC First, SCI FI, AXC czy 13 Ulica. 

Darmowy dostęp został przyznany wszystkim klientom automatycznie. Osoby, które będą chciały dalej oglądać kanały zawarte w tym pakiecie, będą mogły go samodzielnie aktywować – pierwsze 30 dni jest darmowe, po tym okresie cena to 20 zł miesięcznie, bez zobowiązań i z możliwością wyłączenia w dowolnym momencie.

Zobacz: Opera odpala własny VOD – w Polsce rusza Loomi

Informacje o nowych kanałach

  • Ale kino+ to najnowsze, nagradzane filmy – prosto z festiwalowych ekranów. Kino z całego świata prezentowane w telewizji po raz pierwszy. Kanał proponuje najnowsze seriale europejskie – kryminalne i szpiegowskie – oraz seriale CANAL+ Original.
  • Planete+ to kanał dokumentalny o różnorodnej tematyce: od  biografii, przez zagadki historii i zjawiska naukowe, aż po przyrodę i podróże – dalekie i bliskie. Stacja prezentuje premierowe dokumenty zagraniczne oraz produkcje własne.
  • CANAL+ DOMO HD to kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni. Dostarcza inspiracji i praktycznych wskazówek do zmian, prezentuje widzom metamorfozy wnętrz, remonty, jak i pomysły na zagospodarowanie ogrodu.
  • CANAL+ KUCHNIA to pierwszy polski kanał kulinarny. Dzięki prezentowanym na antenie seriom poradnikowym i programom podróżniczym widz może poznać sekrety kuchni innych kultur, ciekawostki ze świata kulinariów oraz czerpać inspirację od wielkich szefów kuchni. Wśród prowadzących nie zabraknie rodzimych ekspertów jak Tomek Jakubiak czy Marieta Marecka oraz zagranicznych sław, jak Jamie Oliver czy Anthony Bourdain.
  • NOVELAS+ to kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim, nadający przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.
  • MiniMini+ to kanał przeznaczony dla dzieci, który powstał z myślą o najmłodszych widzach. Jest najczęściej rekomendowaną telewizją dziecięcą przez rodziców. 
  • teleTOON+ to stacja skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym. Dostarcza rozrywki, dotykając tematów interesujących młodych widzów oraz promuje pozytywne wzorce zachowań, pokazując, jak ważna jest współpraca w grupie.
  • nSport+ to różne oblicza sportu. Dla fanów żużla: najlepsze mecze PGE Ekstraligi – Najlepszej Żużlowej Ligi Świata i eWinner 1. Liga żużlowa na wyłączność. Dla kibiców futbolu na najwyższym poziomie: wybrane mecze PKO BP Ekstraklasy, LaLiga Santander i Ligue 1 Uber Eats, ale również retransmisje meczów NBA, autorskie magazyny i reportaże, koszykarska liga ACB i wybrane mecze piłki ręcznej ligi DKB HANDBALL.

Zobacz:  Viaplay pokaże wszystkie 52 mecze Pucharu Narodów Afryki i rozgrywki Ligi Mistrzów
Zobacz: Nowe kanały w ofercie Netia TV. Na początek za darmo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Play

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu