DAJ CYNK

Orange: za darmo nowe kanały w pomarańczowej telewizji

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

Orange: za darmo nowe kanały w pomarańczowej telewizji

W Telewizji Orange do 6 marca klienci Pakietu Optymalnego i Orange Love Standard w technologii kablowej otrzymują bezpłatny dostęp do czterech nowych kanałów. Są to Filmax, DIZI, Red Top TV oraz Red Carpet TV. 

Dodatkowo do 30 kwietnia abonenci pakietu CANAL+ Prestige IPTV mogą oglądać najlepsze produkcje na CANAL+ 4K Ultra HD bez dodatkowych opłat

Portfolio Telewizji Orange wzbogaciło się o cztery nowe kanały, o tematyce filmowo-serialowej: Filmax, DIZI, Red Top TV i Red Carpet TV

Po okresie promocyjnym kanały Filmax i Red Top TV będą dostępne w Pakiecie Optymalnym, a DIZI i Red Carpet TV – w Pakiecie Komfortowym

Zobacz: Kultowa gra stanie się filmem. Zrobi go Netflix

Co oferują nowe kanały Telewizji Orange? 

  • Filmax – kanał dostępny na pozycji 238. W ramówce znajdują się kultowe amerykańskie filmy i seriale, kino akcji, komedie, westerny, a także magazyny filmowe, polskie kabarety oraz teledyski z najpopularniejszych produkcji. 
  • DIZI – kanał dostępny na pozycji 251. To doskonała propozycja dla fanów tureckich seriali. W ofercie stacji można znaleźć najlepsze produkcje obyczajowe, romantyczne i kryminalne, m.in.: takie seriale, jak „Dziewczyna w czerwonej chuście”, „Imperium miłości” czy „Narzeczona ze Stambułu”. 
  • Red Top TV – kanał dostępny na pozycji 252. Na antenie można znaleźć klasykę kina, kultowe filmy oraz seriale (np. „Szpital na peryferiach”, „Bonanza”), a także produkcje dla najmłodszych widzów. W ramówce są największe hity wybitnych twórców z całego świata. 
  • Red Carpet TV – kanał dostępny na pozycji 346. W ofercie stacji dostępne są programy przedstawiające nowości filmowe, teatralne, muzyczne i literackie, a także relacje z festiwali, pokazów mody i nowinki ze świata show-biznesu (np.: „Ikony”, „Warsztat filmowy”, „FilmoNewsy”). Na Red Carpet TV nie zabraknie również filmów fabularnych i programów dokumentalnych. 

CANAL+ 4K Ultra HD w promocji 

Ucieszą się także abonenci pakietu CANAL+ Prestige, którzy korzystają z dekodera Premium 4K (ICU100) lub dekodera 4K (IWU 200) w technologii światłowodowej. Do 30 kwietnia mogą oglądać bez dodatkowych opłat najlepsze filmy, seriale i programy rozrywkowe w najwyższej jakości dźwięku i obrazu, na kanale CANAL+ 4K Ultra HD. Stacja jest dostępna na pozycji 276.

Zobacz: Oglądaj anime na Nintendo Switch. Crunchyroll wydaje nową aplikację
Zobacz: W Polsat Box Go obejrzysz mecze Ligi Mistrzów UEFA  

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Blog Orange Polska