DAJ CYNK

Vectra ma nową ofertę na Internet. Jest szybko i tanio

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Vectra nowa oferta Internet światłowodowy szybko i tanio

Vectra przygotowała nową ofertę, w ramach której proponuje abonentom Internet światłowodowy o prędkości do 1,2 Gb/s. W pakietach ta usługa jest łączona z TV Smart oraz dostępem do platformy Netflix.

Nowa oferta Vectry to dostęp do Internetu światłowodowego o prędkości do 1,2 Gb/s w niższej cenie. Przez pierwsze 6 miesięcy usługa kosztuje tylko 49,99 zł. Razem z nią otrzymać można nowoczesny modem Wi-Fi 6 z obsługą EasyMesh, który gwarantuje wyższe prędkości przesyłu danych, mniejsze opóźnienia w transmisji, a także mniejsze zużycie energii. Umożliwia również podpięcie do sieci jeszcze większej liczby urządzeń. Standard EasyMesh sprawia z kolei, że szybki Internet może być rozprowadzony po całym domu, nawet na bardzo dużych powierzchniach.

Zobacz: Vectra przyspiesza do 10 Gb/s

Szybki Internet w Vectrze jest dostępny również w pakiecie z dostępem do TV Smart. Rozwiązanie to łączy w sobie bogatą ofertę kanałów telewizyjnych, tysiące tytułów na żądanie oraz możliwość korzystania z najpopularniejszych aplikacji wideo, zarówno w domu, jak i poza nim. Wszystko w promocyjnej cenie 49,99 zł miesięcznie przez pierwsze pół roku użytkowania, potem 89,99 zł. Internet światłowodowy można również kupić w pakiecie z dostępem do platformy Netflix, płacąc przez pierwsze 6 miesięcy abonament w wysokości 49,99 zł/mies (później 114,99 zł).

Zobacz: Netflix we wrześniu: Broad Peak oraz inne nowości do obejrzenia

Zapotrzebowanie na stabilny i szybki Internet wśród polskich użytkowników stale rośnie. Nasi klienci coraz częściej pracują z domu i coraz więcej spraw załatwiają online, potrzebują więc gwarancji, że Internet nie zawiedzie ich w najmniej oczekiwanym momencie. Jak przyznają sami abonenci, stabilne łącze to dla nich podstawa. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do naszego portfolio superszybki Internet światłowodowy o prędkości do 1,2 Gb/s. Jednocześnie, w ramach atrakcyjnych pakietów, łączymy go z naszą nowoczesną usługą TV Smart, która gwarantuje użytkownikom dostęp do najlepszej rozrywki.

– powiedział Michał Bartkowiak, Prezes Zarządu Vectra S.A.

Vectra szybki Internet baner

Zobacz: Play wprowadza zmianę w popularnej ofercie. Będzie drożej
Zobacz: Orange rozdaje darmowy Internet. Ile tym razem?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Robson90 / Shutterstock.com

Źródło tekstu: Vectra

Przewiń w dół do następnego wpisu