DAJ CYNK

Orange rozdaje darmowy Internet. Ile tym razem?

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange środa 3 GB za darmo

Środy z Orange to seria akcji promocyjnych dla abonentów pomarańczowego operatora. Tym razem do zgarnięcia jest paczka internetowa, z której można skorzystać w aktualnym cyklu rozliczeniowym.

Abonenci indywidualni pomarańczowego operatora, którzy korzystają z aplikacji Mój Orange, znajdą w niej kolejny prezent z okazji środy. Tym razem zdobyć można dodatkowy pakiet internetowy o wielkości 3 GB, do wykorzystania na co chcesz.

Zobacz: Orange: oferta dla obywateli Ukrainy obowiązuje do końca roku
Zobacz: Orange podnosi ceny w ofercie na kartę. Tanio już było

Zgodnie z regulaminem promocji „Środy z Mój Orange”, mogą z niej skorzystać abonenci pomarańczowego operatora, które korzystają z pakietu Orange Love lub z oferty Smart Plan LTEPlan KomórkowyPlan Mobilny oraz Abonament Komórkowy i nie zalegający z opłatami na rzecz operatora.

Jak odebrać 3 GB za darmo?

Środowy prezent w postaci darmowej paczki 3 GB Internetu czeka na abonentów w aplikacji Mój Orange, w zakładce "Dla Ciebie". Aby skorzystać z promocji, wystarczy kliknąć w odpowiednią ofertę oraz potwierdzić chęć aktywowania bonusu. Można to zrobić do 6 września 2022 roku, do końca dnia. Z dodatkowych gigabajtów można korzystać do końca aktualnego cyklu rozliczeniowego.

Orange środa 3 GB baner

Zobacz: Tidal HiFi Plus na 3 miesiące za 3 złote
Zobacz: Play i UPC: nowe promocje na internet i TV. Specjalna oferta za 1 zł dla kibiców

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis.pl

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu