DAJ CYNK

Orange: oferta dla obywateli Ukrainy obowiązuje do końca roku

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange oferta dla obywateli Ukrainy przedłużenie koniec roku

Orange Polska przedłużą swoją specjalną ofertę przygotowaną dla obywateli Ukrainy. Będzie z niej można korzystać do końca 2022 roku.

Wojna w Ukrainie wciąż trwa. Wiele przebywających w Polsce osób z Ukrainy wciąż dzwoni do swoich rodzin i znajomych. Jak podaje pomarańczowy operator, w sieci Orange trzykrotnie wzrosła liczba połączeń z Polski do Ukrainy, w porównaniu z sytuacją przed wybuchem wojny. Z tego powodu oferta operatora, przygotowana specjalnie dla obywateli ogarniętego wojną kraju, została przedłużona do końca 2022 roku.

Zobacz: Orange stawia na zieloną energię. Ładuje tak telefony i hulajnogi
Zobacz: Orange podnosi ceny w ofercie na kartę. Tanio już było

Pomarańczowa oferta dla obywateli Ukrainy

W ramach oferty, którą Orange Polska przygotował z mysla o obywatelach Ukrainy, są:

  • Niższe ceny rozmów do Ukrainy – 0,29 zł za minutę połączeń wykonywanych z telefonów komórkowych Orange i nju na ukraińskie numery stacjonarne i komórkowe. Chodzi zarówno o oferty na kartę, jak i abonament dla klientów indywidualnych i biznesowych.

  • Pakiet 5 GB na Internet dla osób, które przebywają na terenie Ukrainy. Dotyczy to ofert na abonament w Orange, także biznesowych.

  • Niższe opłaty za transmisję danych w roamingu na terenie Ukrainy dla użytkowników usług na kartę.

Orange nadal rozdaje darmowe startery ze specjalnymi pakietami usług. Najłatwiej odebrać je w placówkach Poczty Polskiej. Po aktywacji startera użytkownik automatycznie dostaje 100 minut do Ukrainy, 100 minut w Polsce oraz 30 GB Internetu do wykorzystania w ciągu miesiąca. Jest jeden warunek – starter musi być zarejestrowany na obywatela Ukrainy. Do tej pory aktywowanych zostało ponad 678 tys. sztuk takich starterów.

Orange Flex dla Ukrainy

Specjalne oferty dla obywateli Ukrainy dotyczą także usług Orange Flex. Aby ją przedłużyć, należy skorzystać z nowych kodów:

  • 100 minut na rozmowy międzynarodowe do Ukrainy – kod UKR1009,
  • 5 GB Internetu w roamingu w Ukrainie – kod UKR5GB09.

Zobacz: Plus: nowa okazja na gigabajty za sety
Zobacz: Kup Samsunga Galaxy Z Flip4 w T-Mobile, a 6 rat dostaniesz gratis

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu