Plus: nowa okazja na gigabajty za sety

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

salon Plus

Plus przypomina o swojej promocji, dzięki której klienci sieci mogą zgarnąć darmowe gigabajty – za siatkarskie sety. Dziś jest nowa okazja, by odebrać paczkę bezpłatnego internetu

Orange ma swoje futbolowe promocje „gigabajty za gole”, za to Plus z okazji trwających Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn ruszył ze swoją akcją, w której można zdobyć gigabajty za sety. Warunek jest jeden – set musi być wygrany przez polską reprezentację. Za każdy z nich można otrzymać 3 GB darmowego internetu.

Dziś o godzinie 20:30 odbędzie się kolejne siatkarskie spotkanie polskiej reprezentacji – z USA. Klienci Plusa, którzy już korzystają z tej promocji, mają więc szansę na zwiększenie stanu konta. Ci, którzy jeszcze się nie przyłączyli do akcji, powinni tylko zrobić jedno:

• wysłać SMS z hasłem SET na nr 80180.

Liczba przyznanych pakietów zależy od liczby wygranych setów podczas meczów rozegranych przez polską reprezentację w trakcie MŚ w piłce siatkowej mężczyzn, które ruszyły 26 sierpnia i potrwają do 11 września 2022 r.

Bonus będzie przyznawany każdorazowo po każdym wygranym secie od momentu przystąpienia do promocji. W przypadku klientów abonamentowych paczka internetu będzie aktywna do końca bieżącego cyklu bilingowego. Z kolei klienci ofert na kartę oraz mix otrzymają bonusy ważne przez 30 dni, licząc od pierwszej aktywacji pakietu GB przyznanego w ramach promocji.

Warto przypomnieć, że otrzymanie dodatkowych gigabajtów jest uzależnione od spełnienia dodatkowych warunków. Klient powinien znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących, czyli posiadać aktywne konto, lub w przypadku usług abonamentowych nie zalegać z płatnościami.

Zobacz: Plus: 500 zł zwrotu w gotówce za nowy smartfon Samsunga
Zobacz: Plus: internet 5G bez limitu. Nowa oferta