DAJ CYNK

T-Mobile Happy Fridays: 5 GB za darmo w sam raz na weekend

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile Happy Fridays 5 GB za darmo

Wakacje sprzyjają weekendowym (i nie tylko) wypadom za miasto i odkrywaniu nowych miejsc. Tam na pewno przydadzą się dodatkowe gigabajty, by dzielić się swoimi wrażeniami z bliskimi lub w inny sposób skorzystać z Internetu. T-Mobile wie o tym i w ramach kolejnej promocji Happy Fridays rozdaje za darmo paczki po 5 GB.

Letnie temperatury sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu – wycieczkom rowerowym, długim spacerom czy wyjazdom kempingowym. Wtedy też przydają się dodatkowe gigabajty, dzięki którym można szybko sprawdzić trasę bądź historię miejsca, które odwiedzamy, a także podzielić się swoimi wrażeniami ze znajomymi lub rodziną. Dlatego w tym tygodniu w ramach promocji Happy Fridays magentowy operator przygotował dla swoich klientów indywidualnych bezpłatną paczkę 5 GB do wykorzystania w kraju. Wakacyjne wojaże po Polsce będą teraz jeszcze przyjemniejsze!

Zobacz: T-Mobile: oddaj stary telefon, dostaniesz środki na nowy
Zobacz: T-Mobile daje Xiaomi Mi Smart Band 5 w prezencie

Jak aktywować dodatkowe GB w T-Mobile?

Bezpłatna paczka 5 GB dostępna będzie od piątku 16 lipca do niedzieli 18 lipca 2021 roku, do końca dnia. Aktywacji można dokonać w aplikacji Mój T-Mobile lub poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści HF na numer 80800. Bonus zostanie uruchomiony w ciągu 72 godzin.

T-Mobile life is for sharing

Dla użytkowników ofert T-Mobile MIX oraz na kartę pakiet będzie ważny przez 7 dni, natomiast osoby posiadające abonament będą mogły korzystać z prezentu do końca cyklu rozliczeniowego. Każdy klient z promocji może skorzystać tylko jeden raz.

Zobacz: Środa z Mój Orange: pół roku darmowego oglądania wideo. 120 zł w kieszeni
Zobacz: Plush: nowe plany abonamentowe, więcej 5G

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile