DAJ CYNK

T-Mobile daje na Święta bezpłatny, nielimitowany internet

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotował dla swoich klientów bezpłatny, nielimitowany internet. Z niespodzianki skorzystać mogą zarówno klienci abonamentowi, jak i użytkownicy ofert T-Mobile na kartę oraz MIX.

Powoli odliczamy dni do świąt, kompletujemy prezenty, ustalamy rodzinne spotkania. Ważne jednak, by w tym przedświątecznym szaleństwie nie zagubić tego, co najważniejsze – czasu na kontakt z bliskimi i dobrą rozmowę. Bez względu na odległość zamieszkania czy różnicę czasu, nowe technologie pozwalają nam być bliżej tych, których kochamy

 – przekonuje T-Mobile.

Świąteczny prezent w postaci nielimitowanego internetu na święta T-Mobile udostępnia klientom już po raz piąty. Jak się okazuje, w zeszłorocznej edycji ze świątecznej niespodzianki skorzystało blisko 400 tys. klientów magentowego operatora.

Usługę można aktywować w programie Magenta Moments w aplikacji „Mój T-Mobile” od 1 do 31 grudnia 2023 roku. Bonus jest bezpłatny i można z niego skorzystać jeden raz.

Z prezentu mogą skorzystać zarówno indywidualni klienci abonamentowi (T, T DATA), jak i klienci oferty T-Mobile na kartę (GO!) i MIX (Frii Mix). Oferta jest również dostępna dla klientów biznesowych (Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP).

Aktywacja nastąpi w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia, a z darmowego nielimitowanego internetu na terenie Polski klienci abonamentowi będą mogli skorzystać przez 30 dni, zaś użytkownicy ofert T-Mobile na kartę oraz MIX – przez 28 dni.

Zobacz: Tańszy roaming od 2024. Nowe stawki operatorów
Zobacz: T-Mobile daje 15 GB. Zajrzyj do Żabki

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: T-Mobile