DAJ CYNK

Pyszne.pl wprowadza dostawę "bezkontaktową". Wszystko przez koronawirusa

Jakub Szczęsny

Taryfy, promocje, usługi

Pyszne.pl dostawa

Usługa dostarczania jedzenia do domu Pyszne.pl poinformowała o wprowadzeniu opcji "dostawy bezkontaktowej". Ruch usługodawcy jest podyktowany rosnącym zagrożeniem spowodowanym przez koronawirusa SARS-COV-2. W Polsce, w momencie pisania tego tekstu Ministerstwo Zdrowia informuje o 64 zarażonych osobach. Jedna chora zmarła, jej stan od początku był bardzo ciężki i była obciążona innymi schorzeniami. 

Zobacz: Promocje „z okazji” koronawirusa

Jak to ma działać? Usługa dostawy bezkontaktowej jest dostępna dla zamówień opłaconych online - wtedy dostawca otrzyma instrukcję pozostawienia paczki z posiłkiem przed drzwiami. O dostawie zostaniemy poinformowani dzwonkiem do drzwi lub pukaniem, a sam dostawca czym prędzej oddali się tak, aby między nim, a zamawiającym nie doszło do żadnego kontaktu. Według usługodawcy ma to zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa przy okazji braku utrudnień w realizowaniu dostaw przez Pyszne.pl 

Drogi Kliencie,

w odpowiedzi na ostatnie globalne zmiany związane z koronawirusem, będziemy teraz oferować dostawę bezkontaktową dla zamówień opłaconych online. Jeśli chcesz skorzystać z tej usługi, wystarczy wybrać metodę płatności online. Kurier zadzwoni dzwonkiem do drzwi i zostawi zamówienie przy wejściu.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Twoje zamówienie w bezpieczny sposób.

Z poważaniem,
Pyszne.pl

Taką informację otrzymali klienci Pyszne.pl na swoje skrzynki mailowe

Trzeba przyznać, że ten ruch Pyszne.pl jest naprawdę rozsądny, choć nie likwiduje on wszystkich możliwych problemów w trakcie dostaw w warunkach zagrożenia epidemiologicznego. W czysto hipotetycznej sytuacji, dostawca może pozostawić na dostarczanym jedzeniu patogeny. Niemniej, ryzyko zarażenia się w ten sposób jest najprawdopodobniej bardzo małe, a brak kontaktu między zamawiającym a kurierem jest zdecydowanie dobrą decyzją.  

Zobacz: Koronawirus zmusił Cię do siedzenia w domu? Sprawdź te promocje na gry!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu