DAJ CYNK

Zielony Tydzień w Orange to specjalne promocje i inne atrakcje

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange zielony tydzień promocje inne atrakcje

Orange przygotował kolejny Zielony Tydzień, który jest odpowiedzią operatora na zbliżający się Światowy Dzień Środowiska. Z tej okazji możemy liczyć na specjalne promocje oraz inne atrakcje.

Orange zaprasza do wzięcia udziału w Zielonym Tygodniu. Przygotowana z okazji Światowego Dnia Środowiska akcja odbędzie się w dniach od 30 maja do 6 czerwca 2022 roku. Na uczestników czekają specjalne promocje, a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Zobacz: Orange ma prezenty na Dzień Dziecka w cenie niższej nawet o 1440 zł
Zobacz: Orange: są darmowe gigabajty, ale uważaj na zmyłkę

Odnowione smartfony w niższej cenie

Z okazji Zielonego Tygodnia Orange przygotował rabat na wybrane modele odnowionych telefonów, które można kupić taniej nawet o 20%. Ofertę odnowionych urządzeń można znaleźć na stronie www.orange.pl, w salonach Orange, a także w aplikacji Orange Flex.

Osoby korzystające z oferty Orange Flex w ramach akcji #ReOkazjaMiesiąca w Sklepie Flex w każdym miesiącu mogą kupić odnowione urządzenie w obniżonej cenie. Wystarczy pobrać kod rabatowy z Klubu Flex i dodać go w koszyku w aplikacji w momencie zakupu.

Większość odnowionych telefonów oferowanych przez Orange, podobnie jak nowe modele, są przygotowane na wyłączenie 3G i wspierają VoLTE.

Z okazji Zielonego Tygodnia taniej można kupić między innymi odnowione iPhone'y. Do 8 czerwca 2022 roku w ofercie są:

  • odnowiony iPhone X 64 GB taniej o 144 zł z Planem 80,
  • odnowiony iPhone 8 64 GB taniej o 192 zł z Planem 80.

Paczkomat InPost za darmo

Kupując nowy telefon w Orange można w dniach od 30 maja do 6 czerwca skorzystać z dostawy do Paczkomatu InPost. Z okazji Zielonego Tygodnia opcja ta jest darmowa, jeśli zawrzemy e-umowę i skorzystamy z e-płatności. Promocja dotyczy wszystkich kanałów sprzedaży, w których dostępny jest Paczkomat InPost. Taka dostawa ma o 75% mniejszy ślad węglowy niż pod drzwi domu.

Nagrody za stare telefony

Pomarańczowy operator przygotował również konkurs, dzięki któremu używane telefony dostaną szansę na drugie życie, a osoby je oddające na atrakcyjne nagrody. Są wśród nich: elektryczna hulajnoga, rower turystyczny i smartwatche.

Teraz Wasza kolej – przeszukajcie szuflady, wyjmijcie zbędne smartfony i wpadnijcie do jednego z 23 salonów Orange, w których możecie sprzedać urządzenia lub oddać je do recyklingu. Wypełnijcie też kupon z zadaniem konkursowym, w którym opiszecie, jak wspólnie z Orange możecie dbać o planetę.

Pamiętajcie, nie warto trzymać w szufladzie sprawnych telefonów, bo tracą na wartości, a zepsute tym bardziej powinny trafić do utylizacji. Zróbcie mały gest dla planety! Im dłuższe życie smartfonów, tym mniejsze zużycie zasobów naszej planety i emisje gazów cieplarnianych z produkcji nowych.

– zachęca Orange

Szczegóły konkursu pojawią się wkrótce na stronie razemdlaplanety.pl.

Zielony Tydzień w Nasz Orange

Podczas Zielonego Tygodnia Orange zaprasza na spotkanie z ekspertami operatora na Forum Nasz Orange, które odbędzie się 31 maja w godzinach 14:00-17:00. Możemy wtedy otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące odnawianych urządzeń, strategii klimatycznej Orange oraz programu Re. Użytkownicy forum będą mogli też wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest słodki prezent z pomarańczowej pasieki. Szczegóły znajdziecie na stronie nasz.orange.pl.

Zobacz: T-Mobile podwaja gigabajty w Heyah 01
Zobacz: Premium Mobile dodaje gigabajty do abonamentów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu