DAJ CYNK

Orange Polska też obniża ceny połączeń na Ukrainę

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange Polska też obniża ceny połączeń na Ukrainę

Pierwszy był Play, ale Orange jest tuż za nim. W reakcji na działania wojenne na Ukrainie, Orange Polska i nju mobile od jutra obniżają ceny połączeń międzynarodowych z Polski na Ukrainę o ponad 80%. 

Zobacz: Play wspiera obywateli Ukrainy: darmowe minuty i gigabajty

Specjalna oferta Orange ma być wsparciem, które znacząco ułatwi kontakty mieszkającym w Polsce Ukraińcom z ich rodzinami i bliskimi pozostającymi w kraju.

Obniżka do 29 groszy za minutę, czyli do stawki jak za połączenie krajowe, dotyczy wszystkich połączeń wykonywanych z telefonów komórkowych Orange i nju na ukraińskie numery stacjonarne i komórkowe. Chodzi zarówno o oferty na kartę, jak i abonament. Z tańszych rozmów można korzystać do 10 marca.

Dla użytkowników Orange Flex operator przygotował pakiet rozmów międzynarodowych na Ukrainę: 100 minut na 30 dni za 0 zł. Wystarczy wpisać kod UKRAINA w polu kody promocyjne w swojej aplikacji Flex, by odebrać bezpłatny pakiet. 

W Orange Flex w każdym z pakietów social pass jest darmowy. Daje on możliwość korzystania z komunikatorów bez limitu GB, za darmo. W skład social pass wchodzą m.in. WhatsApp, Viber, Messenger, Facebook, Telegram, Twitter.

Zobacz: W Orange na kartę dostaniesz bonus na tłusty czwartek
Zobacz: Orange: zabezpiecz się na wszelki wypadek. Przez dwa miesiące za darmo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange Polska

Źródło tekstu: Orange Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu