DAJ CYNK

Orange dodaje 100 GB extra do wybranych Planów Mobilnych

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12985

Orange Plany Mobilne 100 GB extra

Orange Polska zachęca do korzystania z oferty pomarańczowych Planów Mobilnych. Wybierając ten za 55 lub 75 zł można dostać dodatkowe, jednorazowe doładowanie paczką internetową o wielkości 100 GB.

Aby zyskać bonus, należy w Planie Mobilnym 55 lub 75 podpisać nową umowę, przedłużyć obecny kontrakt, przenieść numer do Orange lub przejść z karty na abonament. Ofertą objęci będą ci, którzy złożą zamówienie w dniach 17-30 września 2020 roku poprzez stronę orange.pl, Infolinię Digital 801 235 567 lub aplikację Mój Orange w wersji 5.0 oraz podpiszą umowę/aneks.

Zobacz: Orange: Hybrydowy SD-WAN dla średnich firm na nowej platformie i z nowym dostawcą
Zobacz: Orange na wakacjach: miliony godzin rozmów i tysiące terabajtów danych

Klient otrzyma w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych, od momentu podpisania umowy/aneksu, powiadomienie SMS o włączeniu pakietu dodatkowych 100 GB. Będą one ważne 90 dni od dnia aktywacji pakietu oraz będą wykorzystywane w pierwszej kolejności, przed pakietem dostępnym w wybranym Planie Mobilnym 55 lub 75. Gigabajty można wykorzystać na terenie Polski.

Orange 100 GB baner

Ile to jest dokładnie te 100 GB?

Jak podaje Orange na blogu, dla „średniego użytkownika”, który korzysta z Internetu, 100 GB może wystarczyć nawet na kilka tygodni. Na przykład 10 godzin słuchania muzyki (wideoklipy) na YouTube zużyje około 5 GB, obejrzenie dwugodzinnego filmu HD przez Netflix pochłonie 6 GB, 10 godzin spędzonych na Facebooku to około 2 GB. 40 godzin surfowania po sieci, odwiedzając strony internetowe, zużyje około 0,3 GB. Sam miesięcznie zużywam na telefonie do kilkunastu gigabajtów oraz przeciętnie 2 TB przez Internet stacjonarny.

Zobacz: Happy Fridays: zniżkowy voucher 100 zł na smartfony w T-Mobile
Zobacz: T-Mobile: 1000 darmowych SMS-ów na Dzień Emotikona

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu