DAJ CYNK

Numer do Play przeniesiesz też na poczcie

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7120

Play wprowadził kolejne udogodnienie dla swoich klientów, a właściwie – potencjalnych klientów. Od teraz przeniesienie numeru z innej sieci do Play będzie możliwe na jeszcze jeden sposób – w okienku na poczcie.

Play wprowadził kolejne udogodnienie dla swoich klientów, a właściwie – potencjalnych klientów. Od teraz przeniesienie numeru z innej sieci do Play będzie możliwe na jeszcze jeden sposób – w okienku na poczcie.

Play, we współpracy z Pocztą Polską, wprowadza możliwość przeniesienia numeru telefonu także w ponad 4500 urzędach pocztowych na terenie całego kraju. To już kolejna usługa, po sprzedaży starterów, możliwości doładowań i rejestracji kart SIM, jaką Play wspólnie z Pocztą Polską uruchamia w placówkach pocztowych.

Zobacz: Bloomberg: Play myśli o sprzedaży swoich wież BTS

Aby przenieść swój numer do Play, wystarczy złożyć jeden wniosek w wybranej placówce pocztowej. Procedura trwa kilka minut, a do jej dopełnienia potrzebne są jedynie telefon z numerem, który klient chce przenieść oraz dowód osobisty, a w przypadku cudzoziemca paszport, karta stałego pobytu lub dowód osobisty UE. Osoba składająca wniosek może też podać dodatkowo adres e-mail, na który otrzyma potwierdzenie przeniesienia numeru. Usługa dostępna jest dla klientów indywidualnych.

Zobacz: Play wprowadza nowe pakiety Solo w ofercie na kartę

Numery telefonów osób korzystających z usług abonamentowych i MIX są przenoszone po zakończeniu trwania umowy u dotychczasowego operatora. W przypadku oferty prepaid, przeniesienie może się dokonać już następnego dnia po złożeniu wniosku. Status przeniesienia numeru można śledzić poprzez stronę www.play.pl/status-mnp/.

Klienci, którzy zdecydują się na przejście do Play, mogą otrzymać dodatkowe bonusy: 20 GB, 200 zł na rozmowy i SMS-y na 60 dni, a także rok ważności konta. Wszystkie te usługi można w prosty sposób aktywować w swoim telefonie poprzez krótki kod USSD *11*340*1# i zatwierdzając zieloną słuchawką.

Zobacz: Płatności Play trafiły do Epic Games Store
Zobacz: Play wprowadza następcę SMS, czyli usługę Czat RCS

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu