DAJ CYNK

Płatności Play trafiły do Epic Games Store

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Płatności Play Epic Games Store

Wszyscy klienci sieci fioletowego operatora mogą płacić za gry w Epic Games Store podając numer telefonu Play. Opłata zostanie doliczona do faktury lub rozliczona ze środków na koncie prepaid.

Aby kupić w ten sposób grę, należy spośród dostępnych metod płatności wybrać Play, następnie podać numer telefonu i kliknąć „wyślij kod PIN”. Po weryfikacji nastąpi dodanie numeru Play w sklepie Epic Games Store jako źródła płatności i będzie można zatwierdzić zakup.

Zobacz: Netflix na pół roku za darmo z ofertą Play Now TV BOX
Zobacz: Play wprowadza następcę SMS, czyli usługę Czat RCS

Epic Games Store płatność z Play

Zakupy są realizowane w ramach usługi Zamów z Play. Aktywna blokada Zakupów Mobilnych uniemożliwia dokonywanie płatności. Zakupy są realizowane w ramach indywidualnego limitu, sięgającego 800 zł. W przypadku ofert na kartę, przed zakupem należy upewnić się, czy posiadamy wystarczająco dużo środków na koncie i w razie potrzeby uzupełnić konto. Warto pamiętać, że w ten sposób można kupić gry o wartości nie większej niż 50 euro (około 223 zł wg dzisiejszego kursu).

Epic Games Store

Zakup gry telefonem w sieci Play można połączyć z trwającą promocją Epic Coupon, dzięki której pierwszy zakup gry o wartości powyżej 59,99 zł zostanie objęty zniżką w wysokości 40 zł. Zniżka nalicza się automatycznie przy płatności. Kupon na 40 zł łączy się z wyprzedażami w sklepie.

Zobacz: Steam ma za darmo Injustice: Gods Among Us, a Epic Games opóźnia The Escapists 2
Zobacz: Epic Games Store już niedługo na Androidzie

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu