DAJ CYNK

Huawei: darmowa chmura dla nabywców serii P40 i Mate Xs

Mieszko

Taryfy, promocje, usługi

Po premierze nowej linii smartfonów Huawei P40 możemy być pewni, że producent będzie wszelkimi sposobami namawiał do kupna jednego z tych urządzeń. W najnowszej promocji firma oferuje darmowe miejsce w chmurze.

Po premierze nowej linii smartfonów Huawei P40 możemy być pewni, że producent będzie wszelkimi sposobami namawiał do kupna jednego z tych urządzeń. W najnowszej promocji firma oferuje darmowe miejsce w chmurze.

Smartfony z linii Huawei P40 to flagowce o imponującej specyfikacji i w normalnych warunkach producent nie miałby problemu z ich sprzedażą. Również tańsze modele Lite to interesujące telefony, które mogłyby podbić swoją część rynku. Warunki nie są jednak typowe, bo uprzędzenia pozbawione zostały usług Google’a, zamiast czego producent proponuje o wiele skromniejszy ekosystem HMS. By to jakoś zrekompensować, firma wychodzi z nową propozycją. 

Zobacz: DxOMark: Huawei P40 Pro na czele rankingów w testach aparatów
Zobacz: Huawei P40 lite, P40 lite E – polska premiera smartfonów z aparatami 48 Mpix. Debiutuje też Huawei Mate Xs

Huawei uruchomił specjalną ofertę Chmury dla posiadaczy smartfonów z najnowszej serii P. Użytkownicy modeli Huawei P40 lite lub P40 lite E otrzymają darmowe 15 GB pamięci w Chmurze Huawei, a kupujący smartfony Huawei P40 i P40 Pro otrzymają za darmo aż 50 GB pamięci. Darmowa przestrzeń w Chmurze Huawei przyznawana jest na okres 12 miesięcy. Oferta jest ważna do 31 grudnia 2020 roku.

Oferta darmowej przestrzeni w Chmurze Huawei obejmuje także jeden smartfon spoza najnowszej serii P – składany Huawei Mate Xs. W jego przypadku darmowa pamięć to 50 GB na 12 miesięcy, tak jak w przypadku droższych modeli z serii P. W przyszłości oferta będzie dotyczyć też modelu P40 Pro+, którego rynkowy debiut w Polsce zaplanowany jest na czerwiec.

Zobacz: Huawei P40, P40 Pro i P40 Pro+ korzystają z wyświetlaczy firmy BOE
Zobacz: Huawei Mate Xs już dostępny w sprzedaży. Producent zapowiada też P40

Aby powiększyć przestrzeń w Chmurze Huawei, właściciele wymienionych modeli smartfonów muszą mieć aktywne konto ID Huawei oraz mieć do niego podpiętą kartę płatniczą. Chcąc otrzymać darmową pamięć w Chmurze, należy wejść w Ustawienia telefonu, wybrać ID Huawei, następnie w Centrum kont wybrać opcję „Usługa Chmura”. Tam znajduje się opcja „Zwiększ rozmiar pamięci w chmurze”, którą należy wybrać.

Darmowa przestrzeń w Chmurze Huawei przyznawana jest na okres 12 miesięcy od momentu aktywacji. Na miesiąc przed zakończeniem subskrypcji, użytkownik otrzyma wiadomość o zbliżającym się terminie zakończenia. Wtedy będzie mógł zdecydować, czy chce przedłużyć usługę – inaczej zostanie ona aktywowana na kolejny okres, z miesięczną opłatą w wysokości 47,88 złotych miesięcznie.

Zobacz: Test Huawei P40 Lite - jak sprawdza się HMS?
Zobacz: Huawei Y6s – test ostatniego smartfonu z usługami Google
Zobacz: Huawei P Smart Pro, czyli Z w lepszej wersji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu