DAJ CYNK

Happy Fridays w T-Mobile: voucher na urządzenia

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4988

Happy Fridays w T-Mobile: voucher na urządzenia

Klientom indywidualnym, którzy w okresie wakacji planują zakup nowego smartfonu, T‑Mobile proponuje w cotygodniowej akcji Happy Fridays voucher na urządzenia. Na użytkowników czeka 100-złotowa zniżka w abonamencie na 24 miesiące.

Zobacz: Bezpłatny Amazon Prime Video na 30 dni w T-Mobile. Do tego dekoder MagentaRozrywka Box

W kolejnej odsłonie akcji Happy Fridays w T-Mobile osoby decydujące się na zakup abonamentu S, M, L lub XL na 24 miesiące mogą skorzystać z vouchera 100 zł na telefony dostępne u operatora. Jedyne, co należy zrobić, to odebrać voucher w aplikacji „Mój T-Mobile” lub zamówić kod, wysyłając SMS-a o treści „HF” pod bezpłatny numer 80800.

Zobacz: UOKiK: T-Mobile zwróci niewykorzystane pieniądze z kont pre-paid

Jak odebrać voucher?

Osoby zainteresowane dokonaniem zakupu ze zniżką mogą odebrać rabat w aplikacji „Mój T Mobile” lub wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800 – wówczas w wiadomości zwrotnej klient otrzyma kod rabatowy. 

Opcja ta będzie dostępna od piątku 10 lipca do niedzieli 12 lipca do końca dnia. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy wejść na stronę www.t-mobile.pl, wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt i plan taryfowy, a następnie wpisać kod rabatowy. 

Zobacz: Orange: Elektryczna deska do nauki pływania w wakacyjnej ofercie

W przypadku urządzeń, których cena wyjściowa wynosi 100 zł lub mniej, kwota po obniżce będzie wynosić 0,05 zł. Zniżkę na urządzenie można zrealizować również w stacjonarnych punktach sprzedaży T-Mobile. Rabat należy wykorzystać do środy 15 lipca do końca dnia.

Zobacz: T-Mobile wprowadza nową ofertę ochrony smartfonów i tabletów
Zobacz: Od 15 sierpnia wyższe ceny w Play na kartę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu