DAJ CYNK

Wycieka specyfikacja Samsungów Galaxy S21

Isand

Sprzęt

Samsung Galaxy S21

Tradycją jest to, że specyfikacja flagowców Samsunga wycieka na miesiące przed premierą. Samsung Galaxy S21 udowodnił, że Samsung to bardzo konserwatywna firma dbająca o tradycje.

Niektórzy producenci sprzętu zazdrośnie strzegą tajemnicy swoich produktów i aż do ostatniego dnia nie jesteśmy pewni niektórych rzeczy. Są jednak tacy, którzy albo nie chcą, albo zwyczajnie nie zważają na takie rzeczy. Specyfikacja serii Samsung Galaxy S zwykle jest znana na długo przed rynkowym debiutem serii. Tak też jest tym razem w przypadku Samsunga Galaxy S21. Do tej pory wiedzieliśmy na przykład, że najpewniej Samsung pokaże swoje nowe flagowce o wiele wcześniej niż zwykle - już na początku roku.

A co dokładnie zobaczymy? Wszystkie modele (zarówno zwykły S21, S21+ oraz S21 Ultra) będą miały Snapdragona 875 lub Exynosa 2100. Jak zwykle będzie to zależało od regionu świata. Pierwsze dwa urządzenia będą miały potrójne aparaty główne 12 Mpix + 12 Mpix + 64 Mpix. Ostatni smartfon będzie się różnił. Tutaj klient będzie miał do dyspozycji 108 Mpix + 12 Mpix + 10 Mpix + 10 Mpix. Oczywiście każdy model będzie miał też inną wielkość wyświetlacza. Klasyczny model będzie miał ekran o przekątnej 6,2 cala, S21+ będzie miał 6,4 cala, z kolei S21 Ultra będzie mieć 6,7 cala. Najwięcej wersji kolorystycznych będzie mieć S21 (różowy, fioletowy, szary, biały), Model z plusem będzie mieć wersję srebrną, czarną i fioletową, z kolei S21 Ultra: srebrną i czarną.

Zobacz: Samsung Galaxy S21 Ultra z rysikiem S Pen? To możliwe
Zobacz: Premiera Galaxy S21 będzie wcześniej. Samsung nie zaprzecza

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: voice.com

Przewiń w dół do następnego wpisu