DAJ CYNK

Samsung Galaxy Watch4 może być tańszy o 400 zł

Marian Szutiak

Sprzęt

Samsung Galaxy Watch4 do 400 zł zwrotu

Na listopad Samsung przygotował kolejna promocję typu cashback z zegarkami Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic w roli głównej. Kupując ten drugi można odzyskać 400 zł w formie przelewu na konto.

Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic to najnowsze inteligentne zegarki firmy Samsung. Koreański producent w ich przypadku zdecydował się porzucić rozwijany wcześniej przez lata system Tizen na rzecz oprogramowania Wear OS, przygotowanego przez Google'a. dzięki temu użytkownicy smartwatchy otrzymali dostęp do aplikacji ze sklepu Google Play, a także do usługi płatniczej Google Pay, która jest w Polsce powszechnie obsługiwana przez banki (w przeciwieństwie do rozwiązania Samsung Pay).

Zobacz: Samsung Galaxy Watch4 Classic LTE – test zegarka. Czy przejście na Wear OS było dobrym pomysłem?
Zobacz: Samsung dostał zakaz sprzedaży smartfonów. Dotyczy aż 61 modeli

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z najnowszej promocji Samsunga i dostać przelew na konto, należy w okresie od 8 do 28 listopada 2021 roku kupić zegarek z serii Galaxy Watch4 u jednego z partnerów handlowych producenta. Ich lista znajduje się w regulaminie. Nowo zakupione urządzenie należy zarejestrować poprzez formularz dostępny na stronie promocji w terminie do 4 grudnia tego roku. Do formularza należy dołączyć określone w regulaminie załączniki: dowód zakupu, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym oraz zdjęcie pudełka z miejscem po wyciętym fragmencie.

W ciągu 21 dni kalendarzowych od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia nabywca zegarka otrzyma na konto podane w formularzu przelew z kwotą 350 zł (Galaxy Watch4) lub 400 zł (Galaxy Watch4 Classic). Uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną nagrodę (zwrot) w promocji za zakup danego modelu smartwatcha, to jest jeden zwrot za zakup Galaxy Watch4 i jeden zwrot za zakup Galaxy Watch4 Classic.

Samsung Galaxy Watch4 Classic Google Pay

Liczba zwrotów jest ograniczona, więc warto się pospieszyć. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie promocji.

Zobacz: AliExpress: okazje dla Polaków na wyprzedaży 11.11, darmowe dostawy na drugi dzień
Zobacz: Black Friday: laptopy, tablety, zegarki Huawei do 35% taniej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Marian Szutiak / Telepolis

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu