DAJ CYNK

Samsung Galaxy S7 jednak wciąż może liczyć na aktualizacje kwartalne

07.08.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6580

Ważne 0

0

Telefony Samsung Galaxy S7 oraz S7 Edge najpierw zniknęły z list urządzeń, którym producent zapewnia aktualizacje co miesiąc oraz co kwartał, a teraz zarówno S7, jak i S7 Edge, wróciły na drugą z list.

Mamy dobrą wiadomość dla użytkowników smartfonów Samsung Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge. Oba urządzenia zostały zaprezentowane w marcu 2016 roku i zgodnie z obietnicą producenta miały zapewnione 3-letnie wsparcie. Okres ten się jednak zakończył, w efekcie czego wymienione urządzenia zostały usunięte z list smartfonów Samsunga, które mogą liczyć na comiesięczne lub cokwartalne aktualizacje bezpieczeństwa.

Zobacz: Samsung Galaxy S7 i S7 edge - koniec wsparcia
Zobacz: Wszystko co musisz wiedzieć o Samsung Galaxy S7

W najnowszych listach urządzeń, które mogą liczyć na aktualizacje zabezpieczeń co miesiąc, co kwartał lub w innym okresie czasu, pojawiły się zmiany związane z serią Galaxy S7 - wszystkie trzy (łącznie z Galaxy S7 Active) będą otrzymywały aktualizacje co kwartał. Na jak długo, tego póki co nie wiadomo.

Aktualizacje comiesięczne:

Aktualizacje kwartalne:

Inna regularna wysyłka aktualizacji bezpieczeństwa:

Na powyższych listach brakuje jeszcze gwiazd dzisiejszego wieczoru, czyli modeli Galaxy Note10 i Galaxy Note10+. Zostaną one zaprezentowane dzisiaj w Nowym Jorku.

Zobacz: Samsung Galaxy Note10+ w kolorze niebieskim - możemy mu się lepiej przyjrzeć godziny przed oficjalną premierą serii
Zobacz: Wiadomości na temat serii Samsung Galaxy Note10

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu