DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note10+ w kolorze niebieskim - możemy mu się lepiej przyjrzeć godziny przed oficjalną premierą serii

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6521

Odliczamy ostatnie godziny i minuty do dzisiejszego wydarzenia w Nowym Jorku, podczas którego Samsung zaprezentuje nową serię flagowych telefonów z rysikiem, Galaxy Note10. Modelowi z plusem w kolorze niebieskim możemy się już teraz przyjrzeć nieco lepiej.

Ostatnie dni i godziny przed oficjalną prezentacją smartfonów z serii Galaxy Note10 upłynęły pod znakiem kolejnej porcji przecieków dotyczących nadchodzących urządzeń. Ujawniono między innymi wygląd telefonów w różnych wersjach kolorystycznych. Dzisiaj Evan Blass opublikował na swoim profilu na Twitterze obraz przedstawiający Samsunga Galaxy Note10+ z obudową w kolorze niebieskim. Prezentuje się on bardzo dobrze, a ponadto w tym samym kolorze jest także rysik. Dla przypomnienia - rysik w niebieskim Galaxy Note9 był żółty.

Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy Note9, czyli najwyższa jakość i... cena. Ale kto bogatemu zabroni?
Zobacz: Premiera SoC Exynos 9825 - ten układ znajdzie się w Galaxy Note10
Zobacz: Samsung Galaxy Note10 uchwycony na wideo. W metrze

Więcej na temat smartfonów z serii Galaxy Note10 napiszemy i opowiemy tuż po oficjalnej premierze, która dzisiaj odbędzie się w Nowym Jorku. Powinniśmy wtedy znać również ceny, które przyjdzie nam zapłacić za nowe flagowce Samsunga.

Zobacz: Wiadomości na temat serii Samsung Galaxy Note10

Wcześniej dzisiaj w sieci opublikowano obraz pozwalający porównać rozmiary obu nadchodzących telefonów z serii Galaxy Note10. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Evan Blass (Twitter)

Źródło tekstu: GSMArena

Przewiń w dół do następnego wpisu