DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note10 uchwycony na wideo. W metrze

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7583

Nadchodzący flagowiec Samsunga został uchwycony na nagraniu wideo. Pewien szczegół może nas zaskoczyć, ale uspokajamy - na nagraniu mamy prototyp przeznaczony tylko do testowania.

Już za dwa dni, 7 sierpnia, podczas odbywającej się w Nowym Jorku konferencji, Samsung zaprezentuje smartfony z serii Galaxy Note10. Dzisiaj Slashleaks opublikował w serwisie YouTube nagranie, na którym widać jedno z nadchodzących urządzeń. To, co rzuca się w oczy na zamieszczonym poniżej filmie, to płaski ekran. Czy to znaczy, że Note10 nie będzie miał zakrzywień na bokach? W zasadzie nie znaczy. Na filmie tak naprawdę nie widzimy urządzenia, które trafi na rynek, a jedynie jego prototyp przeznaczony wyłącznie do testowania. Najwyraźniej w tym przypadku do sprawdzenia możliwości i jakości działania smartfonu wystarcza taki.

Zobacz: Galaxy Note10 5G: znamy nowe szczegóły budowy. Trzy anteny, pasmo milimetrowe
Zobacz: Galaxy Note10 będzie drogi. W USA dostaniemy dwa w cenie jednego
Zobacz: Aparat w Galaxy Note10 ze zmienną przysłoną i inteligentnym ISO

Specyfikacja modeli Galaxy Note10 i Galaxy Note10+ obejmuje między innymi zakrzywiony na bokach wyświetlacz, chipset Snapdragon 855+, nawet 12 GB RAM-u i potrójny lub poczwórny (w Note10+) tylny aparat fotograficzny. Przedni aparat znajduje się w okrągłym wycięciu w ekranie, przesuniętym do środka w stosunku do serii Galaxy S10.

Zobacz: [Aktualizacja] Galaxy Note10 i Note10+ - nowe informacje o nadchodzących telefonach Samsunga

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: BGR

Przewiń w dół do następnego wpisu