DAJ CYNK

Nowy Samsung ze Snapdragonem 750G pojawia się w Geekbench

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5420

Budżetowy Samsung Galaxy F41 zaprezentowany. Ma aparat 64 Mpix i baterię 6000 mAh

Baza benchmarków Geekbench jest bardzo przydatna w wychwytywaniu nadchodzących modeli. Tym razem tamtejsze testy przeszedł kolejny smartfon koreańskiego Samsunga.

Samsung to największy producent smartfonów na świecie, nie dziwi zatem, że ma on również najbogatszą ofertę w tym segmencie. Niedługo znowu się ona wzbogaci. Nadchodzi bowiem tajemniczy smartfon ze Snapdragonem 750. Teraz przeszedł on testy w bazie benchmarków Geekbench. Egzemplarz, który podszedł do testów miał 6 GB RAM oraz Androida 11. Telefon uzyskał 523 punkty w teście jednego rdzenia i 1859 punktów w teście wielu rdzeni. Nie wiadomo jednak jakiej serii ten model był przedstawicielem.

Oznaczenie kodowe przypomina raczej dawną serię Galaxy J, chociaż specyfikacja sugeruje bardziej model będący jednym z lepiej wyposażonych Samsungów Galaxy A. Niektórzy podejrzewają, że może to być początek całkowicie nowej rodziny smartfonów Samsunga, jednak nie brzmi to szczególnie wiarygodnie - Koreańczycy mają ich już wystarczająco dużo. Wszystko wskazuje na to, że będziemy musieli jeszcze poczekać na dalsze informacje. Urządzenie powinno zadebiutować pod koniec grudnia lub na początku stycznia.

Zobacz: Samsung Galaxy A02/M02 będzie miał akumulator 5000 mAh
Zobacz: Samsung Galaxy S21 z Exynosem 2100 ma być lepszy niż ze Snapdragonem 875

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: twitter (yabishekhd)

Przewiń w dół do następnego wpisu