DAJ CYNK

Samsung Galaxy A02/M02 będzie miał akumulator 5000 mAh

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7594

Samsung Galaxy A01 Core premiera Indonezja

Samsung szykuje nowy telefon ze swojej najniższej półki cenowej. Na niektórych rynkach pojawi się on pod mianem Samsung Galaxy A02, na innych będzie to Samsung Galaxy M02.

Samsung ostatnio ma za sobą naprawdę bardzo dobry okres. Udało mu się wrócić na tron największego producenta smartfonów, w Indiach jest bardzo blisko zrzucenia Xiaomi z najwyższego stopnia podium, a nawet w USA udało się pokonać Apple'a. Tym razem koreański producent szykuje nową propozycję z najniższej półki cenowej. Nowy telefon w niektórych krajach będzie znany jako Samsung Galaxy A02, w innych natomiast będzie to Samsung Galaxy M02. Będzie to jednak ciągle jeden i ten sam model. Teraz z kolejnej certyfikacji dowiedzieliśmy się, że model będzie mieć akumulator o pojemności 5000 mAh.

Wiemy też, że możemy się spodziewać wyświetlacza o przekątnej 5,7 cala oraz Snapdragona 450. Klienci otrzymają też do dyspozycji 3 GB RAM. Telefon będzie miał podwójny aparat główny 13 Mpix + 2 Mpix, natomiast z przodu znajdzie się pojedynczy sensor 8 Mpix. Nie mamy jeszcze pewności kiedy dokładnie pojawi się nowe urządzenie, jednak jego poprzednik zadebiutował w połowie grudnia. Możemy założyć, że w tym roku będzie zatem dokładnie tak samo.

Zobacz: Samsung Galaxy S21 z Exynosem 2100 ma być lepszy niż ze Snapdragonem 875
Zobacz: W 2021 nie będzie już Samsunga Galaxy Note

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: sammobile, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu