DAJ CYNK

W 2021 nie będzie już Samsunga Galaxy Note

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4501

Samsung jest w trakcie planowania swojej przyszłorocznej oferty w segmencie flagowych smartfonów. Będzie tam jednak bardzo brakowało pewnej serii.

Samsung w tym roku zaprezentował naprawdę dużo smartfonów z wyższej półki cenowej. Widzieliśmy tradycyjną serię flagowców Galaxy S, widzieliśmy serię Note, pojawił się model FE, nie można też zapomnieć o składanych telefonach. W przyszłym roku Samsung zamierza jednak zawęzić ofertę w tym segmencie który, choć obłożony jest najwyższą marżą, to niestety jest on kilkukrotnie mniejszy od sektora bardziej budżetowych urządzeń. W przyszłym roku koreański producent szykuje bowiem takie urządzenia jak: Samsung Galaxy S21, S21+, S21 Ultra, S21 FE, Z Flip 3, Z Fold 3 oraz Z Fold FE. Trzy z nich będą obsługiwały rysik S Pen. Brakuje na tej liście serii Galaxy Note.

To wcale nie jest przypadek. Relacje kolejnych renomowanych specjalistów od branżowych przecieków składają się w dość zaskakującą całość: najprawdopodobniej nie będzie już w ogóle serii Galaxy Note. Oczywiście zawsze pozostaje iskierka nadziei, że być może premiera serii Galaxy Note jest za późno by myśleć o niej już teraz, ale... w tym roku model FE pojawił się jeszcze później, a na liście na 2021 już się znajduje.

Zobacz: Wycieka specyfikacja Samsungów Galaxy S21
Zobacz: Debiutuje układ Samsung Exynos 1080

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gsmarena

Przewiń w dół do następnego wpisu