DAJ CYNK

LG szykuje sprzęt, który jest jednocześnie telefonem, tabletem i laptopem

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6118

LG Q61 koreański wytrzymały średniak

LG uznał jak widać, że wszystkie obecne zginane smartfony to tylko półśrodki i czas stworzyć porządne urządzenie, które samodzielnie będzie konkurować z telefonami, tabletami i laptopami.

Zginane smartfony są w naszym rejonie świata jeszcze mniej głównonurtowe niż sieć 5G, nie zmienia to jednak faktu, że do tej niszy chce wejść kolejny producent. A zrobiło się tam już tak samo ciasno, jak w przypadku niszy telefonów dla graczy. LG nie jest co prawda całkowicie nowym graczem na tym polu, producent ma już bowiem przyznanych trochę patentów w tej kwestii. Nic jednak jeszcze z tych patentów się nie urodziło. 

Najnowsze doniesienia z Korei mówią, że mniejszy z koreańskich producentów smartfonów szykuje urządzenie, które miałoby być jednocześnie telefonem, tabletem i laptopem. To od użytkownika miałoby zależeć w jakiej postaci by go używał. Wystarczyłoby odpowiednie zgięcie lub rozwinięcie sprzętu. Nowy wynalazek miałby być bowiem nie tylko zginany, ale i rozwijany. Zwijany telefon LG ma pokazać podczas MWC 2021.

Zobacz LG Q61 - kolejny solidny średniak Koreańczyków
Zobacz LG szykuje nową linię średniopółkowców

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: phonearena

Przewiń w dół do następnego wpisu