DAJ CYNK

iPhone 12 bez ładowarki i słuchawek w zestawie

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 16487

Apple iPhone 12 seria ceny nieoficjalnie

Mamy złe wieści dla wszystkich, którzy planują zakup iPhone'a 12. Niestety nadchodzące telefony Apple'a nie będą miały w zestawie słuchawek i ładowarki.

Analityk Ming-Chi Kuo uważa, że w  pudełkach z iPhone'ami 12 zabraknie słuchawek oraz ładowarek. Powód jest bardzo prosty. Nadchodzące modele mają mieć bardzo dobrą cenę jak na kolejną generację iPhone'ów, dostępne będą już od 549 dolarów. Oczywiście trzeba w takim razie odbić sobie to w jakimś innym miejscu. Najprawdopodobniej będą to właśnie słuchawki i ładowarki. 

Jednocześnie Apple szykuje nową ładowarkę 22 W, która zastąpi tą 18 W. Do opakowania z modelem iPhone SE dodawana jest obecnie ładowarka 5 W, jednak i jej w przyszłości ma zabraknąć. Obydwie ładowarki - zarówno ta 5 W, jak i 18 W - nie będą już dłużej produkowane. Jedyne miejsce, gdzie nadal dostępne będą ładowarki to iPady. Tam niezmiennie czekać będzie ładowarka 12 W. Analityk wspomina przy okazji, że w tym roku możemy spodziewac się iPada 10,8 cali, a za rok takiego z 8,5 cala. Jedynym dodatkiem, który będzie dostępny z nowymi smartfonami ma być przejściówka z Lightning do USB-C. W ten sposób Apple zamierza się dostosować do unijnego prawa o wspólnej ładowarce.

Zobacz iPhone 12 4G za 549 dolarów, wersja 5G za 649 dolarów
Zobacz Aż 81% wszystkich iPhone'ów ma iOS 13

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: macrumors

Przewiń w dół do następnego wpisu