DAJ CYNK

Huawei potwierdza, że Mate 40 już niedługo

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4697

Huawei Mate 40

Huawei oficjalnie potwierdza, że już niedługo będziemy świadkami debiutu modelu Huawei Mate 40.  Najpierw oczywiście telefon pojawi się w samych Chinach.

Mieliśmy nadzieję, ze nowe modele Huaweia pojawią się na początku września. Minęły jednak targi IFA i własna konferencja Huaweia, czyli Huawei Developer Conference, a najnowsze flagowce chińskiej firmy dalej się nie pojawiły. Kiedy zatem możemy się spodziewać serii Huawei Mate 40? Dokładnej daty niestety nie znamy, jednak możemy być absolutnie pewni, że stanie się to już niedługo. Nie ma bowiem pewniejszego źródła niż sam Huawei. Richard Yu z kierownictwa firmy zapewnia, ze do debiutu dojdzie już niebawem.

Sam telefon ma z kolei pojawić się w pierwszej kolejności w Chinach. Nie jest to ani trochę zaskakujące, to standardowa praktyka wśród chińskich producentów. Sprzedaż na początku ma się odbywać drogą internetową, potem smartfony dopiero pojawią się na półkach sklepowych. Nie wiadomo kiedy dokładnie telefony pojawią się w Europie, możemy jednak przekreślić poprzednie przecieki, które mówiły o 2021. Brytyjski Huawei nie podgrzewałby atmosfery, gdyby od startu sprzedaży dzieliło nas aż tyle czasu. Możemy się zatem najprawdopodobniej spodziewać rozpoczęcia europejskiej sprzedaży jeszcze w 2020.

Zobacz: Huawei pokaże nowe Kiriny 3 września, czy pojawi się też Mate 40?
Zobacz: Huawei Mate 40 Pro na nowych renderach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: phonearena, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu