DAJ CYNK

Huawei Mate 50 pojawi się w... drugim kwartale 2022

Isand

Sprzęt

Huawei Mate 50 w drugim kwartale 2022

Huawei wcale nie zrezygnował ze smartfonu Huawei Mate 50. Okazuje się jednak, że będziemy na niego musieli długo poczekać.

Huawei zwykle prezentował dwie flagowe serie w ciągu roku. Jedną z nich była seria P, drugą natomiast była seria Mate. Okazuje się jednak, że po raz ostatni obie rodziny pojawiły się w 2020. Wtedy bowiem w pierwszej połowie roku pojawił się Huawei P40, a w drugiej zadebiutował Huawei Mate 40. W tym roku Huawei P50 zadebiutował ze sporym opóźnieniem, a jeszcze nie pojawiły się wszystkie modele z tej serii. Potem pojawiły się informacje, że Huawei Mate 50 nie pojawi się w tym roku wcale. To prawda, ale... nie znaczy to, że nie pojawi on się w przyszłym roku.

Dojdzie do tego w drugim kwartale 2022. Od teraz Huawei będzie prezentował jedną serię flagowców rocznie, a nie dwie. Oznacza to, że w przyszłym roku nie pojawi się za to Huawei P60. Czy wiemy już coś na temat specyfikacji technicznej Huaweia Mate 50? Niewiele. Na pewno pojawi się on zarówno w wariancie 4G, jak i tym 5G. Wersja 5G będzie miała Kirina, natomiast w tej 4G znajdziemy również smartfony ze Snapdragonem 898. O ile oczywiście nie dojdzie do poluzowania sankcji wobec Huaweia. TikTok przecież bardzo skorzystał na zmianie prezydenta USA.

Zobacz: Huawei HarmonyOS 2.1 już niedługo
Zobacz: Huawei Mate 50 mógłby mieć wyświetlacz Arc i podekranowy aparat do selfie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis

Źródło tekstu: gizmochina, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu