DAJ CYNK

Galaxy S20, S20 Plus i S20 Ultra – znamy więcej szczegółów dzięki futerałom

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 20354

Galaxy Note 10

Nowe smartfony z iinii Samsung Galaxy S zobaczymy 11 lutego, ale już poznaliśmy sporo szczegółów. W brytyjskim sklepie internetowym pojawiły się oficjalne etui, okładki i futerały na smartfony Galaxy S20, Galaxy S20 Plus i Galaxy S20 Ultra. Nazwy produktów potwierdziły też zmianę nazewnictwa flagowców Samsunga. 

Niestety w sklepie nie ma jeszcze zdjęć, ale opisy futerałów nieco nam mówią o zmianach między serią Galaxy S10 i S20. Kolekcja akcesoriów będzie podobna do towarzyszącej premierze Galaxy S10. Znów dostępna będzie okładka LED z miejscem na dokument i okladka Clear View, przez którą widać ekran.

Nowością są futerały wykończone wysokiej jakości tkaninami firmy Kvadrat z Danii. Prawdopodobnie Samsung nawiązał współpracę na podobnych warunkach jak z firmą Alcantara przy tworzeniu etui dla Galaxy S9.  

Zobacz: Samsung przyznał w końcu, jak sprzedał się Galaxy Fold. Nowy Fold 2 ze Snapdragonem 855
Zobacz: Samsung Galaxy S20 i Fold 2 – zobaczymy je już 11 lutego

Luksusowe tkaniny dla Galaxy S20 Ultra

Kvadrat dostarcza tkaniny od domowych przez techniczne, jak obicia siedzisk w salach koncertowych po wykończenie wnętrza samochodów. Poprzeczka została zawieszona wysoko. Poniżej możesz obejrzeć wnętrze Range Rovera, zaprojektowane przez pracowników firmy Kvadrat. Do Galaxy S20 Ultra (i tylko do niego) przygotowali futerały w trzech kolorach: czerwone, zielone i szare. 

Wnętrze Range Rovera z tkaninami firmy Kvadrat

Wnętrze Range Rover VelarPozostałe elementy linii nie zaskakują. Znów dostaniemy wybór między silikonem, skórą, sztywnym etui z LED-ami, okładką LED View i Clear View, przez którą widać ekran. Dostępne kolory sugerują, że w rodzinie pojawi się nowy kolor – „sky blue”, czyli błękit nieba. Kolor ten pojawia się w każdej serii etui ochronnych dla nadchodzących Galaxy S20. Być może jest to zapowiedź błękitnej obudowy smartfonu. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Kvadrat

Źródło tekstu: Mobilefun

Przewiń w dół do następnego wpisu