DAJ CYNK

Debiutuje myPhone Halo C – telefon dla seniorów z dużą baterią

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3565

Debiutuje myPhone Halo C – telefon dla seniorów z dużą baterią

Firma mPTech wprowadziła na rynek nowy telefon dla seniorów – myPhone Halo C. Jest to klasyczny model z bazą ładującą i baterią, która według obietnic producenta, ma zapewnić do 14 dni działania na jednym cyklu ładowania. Urządzenie wyceniono na 109 zł.

myPhone Halo C to klasyczny telefon komórkowy z ekranem 2,2” (176 x 220), który swoją konstrukcją nawiązuje do innych podobnych modeli dla seniorów, ale wyróżnia się eleganckim wykończeniem. Czarną obudowę w kolorze głębokiej czerni ożywia srebrzysta, metalowa ramka. Jak przekonuje mPTech, największym atutem telefonu jest jednak nie wygląd, a bateria o pojemności 1900 mAh. Biorąc pod uwagę klasę sprzętu, to sporo – akumulator zapewnia do 10 godzin ciągłych rozmów lub do 14 dni działania w stanie czuwania na jednym ładowaniu.

Telefon został stworzony z myślą o seniorach, ale sprawdzi się u wszystkich tych, którzy poszukują prostego telefonu komórkowego bez nadmiaru funkcji. Urządzenie zapewnia tylko dostęp do sieci GSM 850/900/1800/1900.

Zobacz: myPhone wprowadza tanie telefony z klapką: Rumba 2 i Twist 2
Zobacz: myPhone wprowadza telefon stacjonarny na kartę SIM: SOHO Line H31

myPhone Halo C wyposażony jest w programowalny przycisk bezpieczeństwa SOS, a także stację ładującą. Wygodną obsługę modelu zwiększają znaki alfabetu Braille'a na klawiszach oraz funkcja czytania wpisywanych cyfr np. podczas wybierania numeru.

Ponadto, myPhone Halo C został wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości VGA. Fotografie następnie można wykorzystać do ustawienia fotokontaktów. W menu telefonu znajdziemy także: latarkę, radio, którego można słuchać z głośnika bez potrzeby podłączania słuchawek, kalkulator, kalendarz oraz budzik. Jest to telefon Dual SIM, ma Bluetooth.

Konkurs – myPhone Halo C do wygrania

Nowy model myPhone można wygrać w konkursie na profilu marki, na Facebooku. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, w komentarzu pod postem z dnia 10 sierpnia br. Wygrywa jedna osoba, a zabawa trwa do 14 sierpnia 2020 r. 

Zobacz: T-Mobile: seniorze, uważaj na te numery! To może być wangiri fraud!
Zobacz: Play dla seniorów: smartfonowy poradnik o nowych technologiach
Zobacz: T-Mobile uruchamia bezpłatny Telefon Pogadania dla seniorów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu