DAJ CYNK

myPhone wprowadza telefon stacjonarny na kartę SIM: SOHO Line H31

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4222

myPhone wprowadza telefon stacjonarny na kartę SIM: SOHO Line H31

W ofercie marki myPhone pojawił się telefon stacjonarny na kartę SIM – model myPhone SOHO Line H31. Producent przekonuje, że takie rozwiązanie sprawdzi się tam, gdzie nie ma infrastruktury pozwalającej na podłączenie linii przewodowej lub gdy koszty jej poprowadzenia są zbyt duże.

Dzięki dwóm kartom SIM telefon myPhone SOHO Line H31 łączy się z nadajnikami sieci GSM, co umożliwia wybór usług spośród wielu ofert operatorów w Polsce. SOHO Line H31 został stworzony dla tych użytkowników, którzy w dalszym ciągu chcą mieć telefon stacjonarny, a jednocześnie cenią sobie swobodę w doborze dostawcy usług czy usytuowania telefonu.

Zobacz: 4family: Aplikacja ułatwiająca kontakt z rodziną od producenta myPhone i Hammer

myPhone SOHO Line H31 składa się z przenośnej słuchawki z ekranem 1,77” oraz stacji ładującej. Działa w standardzie GSM 850/900/1800/1900 i 3G 900/2100. Oferuje funkcje biurowe: wstrzymanie połączeń i ich przekierowanie na inny wskazany numer, możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego oraz połączenia konferencyjne do rozmów dla kilku osób jednocześnie. Ma także książkę telefoniczną na 1000 kontaktów, radio FM, dyktafon, kalendarz i alarm. 

Wbudowana bateria o pojemności 800 mAh ma pozwolić na 200 godzin działanie w stanie czuwania lub 3 godziny ciągłych rozmów. 

Zdaniem producenta SOHO Line to dobry wybór tam, gdzie nie jest potrzebny smartfon lub komórka, ponieważ głównie wykonuje się połączenia telefoniczne – na przykład w przedsiębiorstwach. mPTech przekonuje, że zakup telefonu i skorzystanie z usług wybranego operatora pozwala zachować dotychczasowy numer stacjonarny.

Zobacz: T-Mobile: HAMMER Energy 18x9 teraz z VoLTE i VoWiFi
Zobacz: Hammer Iron 3 i Hammer 5 Smart wchodzą na rynek

Model myPhone SOHO Line H31 to pierwsze urządzenie dające początek nowej kategorii telefonów myPhone SOHO Line. Urządzenie jest oferowane przede wszystkim w kanale B2B. Telefon wyceniony został na kwotę 249 zł, jednak w taryfie operatora cena urządzenia na start będzie zapewne niższa. 

Zobacz: HAMMER Explorer - test polskiego smartfonu do zadań specjalnych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mPTech

Przewiń w dół do następnego wpisu