DAJ CYNK

4family: Aplikacja ułatwiająca kontakt z rodziną od producenta myPhone i Hammer

Xyrcon

Aplikacje

MyPhone 4family

Producent smartfonów myPhone i Hammer udostępnił aplikację mobilną, która ułatwi kontakty z rodziną 4family. Warto się nią zainteresować, zwłaszcza jeśli masz w rodzinie osoby starsze, dla których choroba COVID-19 jest wyjątkowo niebezpieczna.

Aplikacja 4family została opracowana przez wrocławską firmę mPTech. To dobrze przemyślane rozwiązanie, umożliwiające komunikację w dwie strony, wysyłanie komunikatów głosowych (wystarczy przytrzymać klawisz „5”, by nagrać wiadomość dla opiekuna) oraz zdalne dodawanie kontaktów i przypomnień w kalendarzu podopiecznych.

Ponadto aplikacja pozwala ustalić przybliżoną lokalizację podopiecznego i ma bardzo potrzebną w opiece nad starszymi funkcję:  możliwość sprawdzenia poziomu naładowania telefonu. Jest tu także przycisk SOS, pozwalający szybko skontaktować się z członkiem rodziny.

Wszystkie te funkcje są dostępne w aplikacji mobilnej, którą znajdziecie w Google Play. Wiele zadań opiekun może wykonać za pośrednictwem strony app4family.eu. Aplikacja jest darmowa.

Zobacz: T-Mobile wspiera działalność lekarzy
Zobacz: HAMMER Energy 2 i myPhone FUN 6 to styczniowe nowości mPTech

4family działa na smartfonach z Androidem 5.0 i nowszymi. Trzeba tylko mieć połączenie z internetem i włączone powiadomienia.

Ponadto 4family jest fabrycznie zainstalowana na telefonie myPhone Halo Q – to model przeznaczony specjalnie dla seniorów z dużymi, wygodnymi klawiszami, czytelnym ekranem i bazą ładującą.

MyPhone Up

Platforma jest rozwijana i pojawią się kolejne urządzenia, które można z nią połączyć. mPTech zapowiada klasyczny telefon myPhone Up z preinstalowaną aplikacją 4family oraz smartopaskę i smartzegarek.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: mPTech

Źródło tekstu: mPTech

Przewiń w dół do następnego wpisu