DAJ CYNK

Caviar znowu w akcji - do sprzedaży trafia iPad Pro wykończony kilogramem złota

Arkadiusz Bala

Sprzęt

Złoty iPad Pro i iPhone 12 Pro od Caviar

Firma Caviar zaprezentowała nową kolekcję urządzeń Apple w "nieco" bardziej luksusowym wydaniu, okraszonym wykończeniem ze szczerego złota oraz cytatami Steve'a Jobsa i Tima Cooka.

W ramach nowej kolekcji dostępne będą cztery urządzenia: iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPad Pro 11 (2020) i iPad Pro 12.9 (2020). To, co różni je od wersji sklepowych, to obudowa, do której wykończenia Caviar wykorzystał szczere złoto oraz prawdziwe diamenty.

Złoty iPad Pro i iPhone 12 Pro od Caviar

Motywem przewodnim nowej kolekcji jest samo Apple, przy czym pomysł został potraktowany w sposób bardzo dosłowny. Centralnym elementem kompozycji jest złote drzewo jabłoni ze zwisającymi z gałęzi owocami. Te ostatnie w wybranych wersjach wykonano z diamentów. Oprócz tego urządzenia są przyozdobione wybranymi cytatami Steve'a Jobsa oraz Tima Cooka.

Złoty iPad Pro i iPhone 12 Pro od Caviar

Jak łatwo się domyślić, nowe produkty Caviar do tanich nie należą. Najtańszy w kolekcji jest iPhone 12 Pro Golden Apple w wersji ze 128 GB pamięci. Zapłacimy za niego "jedynie" 6080 dolarów (23 tys. zł). Jest to jednak kwota śmiesznie niska w porównaniu z najdroższym produktem w kolekcji, a więc iPadem Pro 13 Grand Apple w wersji 1 TB, do którego wykończenia wykorzystano 1 kg 18-karatowego złota. Za taki luksus chętni będą musieli zapłacić 185 690 dolarów, co w przeliczeniu daje jakieś 700 tys. zł.

Zobacz: iPhone 12 Pro Max za 45 tysięcy dolarów? Tak, w Caviar
Zobacz: Samsung Galaxy S21 Ultra jest za tani? Zerknijcie na propozycje firmy Caviar

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Caviar

Źródło tekstu: Caviar