DAJ CYNK

Wyniki UPC Polska po 2Q2015

05.08.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 2363

Ważne 0

2

Na koniec czerwca UPC Polska miał 1 418 400 klientów, którzy korzystali z 2 764 700 usług (RGU). Od początku roku wzrósł też zasięg sieci UPC.

Na koniec czerwca UPC Polska miał 1 418 400 klientów, którzy korzystali z 2 764 700 usług (RGU). Od początku roku wzrósł też zasięg sieci UPC.

Liczba klientów Internetu szerokopasmowego zwiększyła się w ciągu ostatnich trzech miesięcy o 6 700 do poziomu 1 010 700. W drugim kwartale RGU telewizji cyfrowej zwiększyło się do poziomu 925 500, czyli o 3 800, a liczba klientów telefonii wzrosła o 9 400, do poziomu 569 300.

Wraz z wzrostem liczby klientów Telewizji Cyfrowej UPC, zmniejsza się też liczba osób korzystających z telewizji analogowej, która wyniosła na koniec II kwartału 259 200. Łącznie, liczba usług wzrosła na koniec II kwartału do poziomu 2 764 700, co oznacza wzrost o 12 500, a liczba klientów wyniosła 1 418 400.

Odsetek klientów korzystających z dostępu do Internetu o szybkości 30 Mb/s i wyższej wzrósł do 85,5%, a potrójną usługę wybrało niemal 36% klientów.

W II kwartale UPC Polska rozpoczęło inwestycje w sieć w nowych miejscowościach i w połowie maja rozpoczęło świadczenie usług w Płocku. W ofercie usługodawcy znajdują się łącza o szybkości do 300 Mb/s.

Źródło tekstu: UPC Polska

Komentarze
Zaloguj się
11. ~fryzjereczka
0

2015-08-30 22:42:56

hahaha strasznie mnie bawi jak czytam te wszystkie komentarze zwlaszcza ze nie obchodzi mnie to od kiedy mam netie - tam jest wszystko super a w sklepie u mnie jeszcze no jak to mowia gra muzyka :D dzieki opcji muzyka dla firm jest naprawde wysmienicie.

Odpowiedz

10. ~Maciej
0

2015-08-28 19:53:31

dołączam się z oburzeniem do reszty. przejście murowane, najpewniej do gigakablówki.

Odpowiedz

9. ~
0

2015-08-06 22:14:52

Właśnie stracili jednego klienta:))To samo w lokalnej kablówce mam za 50% tej ceny, którą chcieli przy przedłużeniu umowy na TRZY lata:)poEBało kogoś tam w tym jupisi, a negocjowałem zajadle, według instrukcji z for poświęconych przedłużeniom.BYE upc:)(nie ukrywam, że dwa lata temu, jak podłączyli kabel do bloku, to w stosunku do oferty operatora, do którego wracam byli cud malina, dziś nędza, a może za kolejne dwa lata znowu będą atrakcyjni, jak potracą klientów, nie ukrywał konsul, że bardzo mało jest ludzi skłonnych zmieniać operatora, bo jak już podłączyli, to po co zmieniać).

Odpowiedz

8. ~
0

2015-08-05 21:12:48

dalej za podstawowy pakiet kanałów tv chcą 60zł..?!:-O

Odpowiedz

7. ~gość
0

2015-08-05 20:56:34

UPC nie inwestuje, tylko przejmuje inne sieci. Byłam klientem nplay, które przejęło UPC. Od tego czasu kicha i wciskanie swoich modemorouterów, przy użyciu których wifi osiąga bardzo małą prędkość.

Odpowiedz

6. Wiksa11
0

2015-08-05 15:52:50

"Odsetek klientów korzystających z dostępu do Internetu o szybkości 30 Mb/s i wyższej wzrósł do 85,5%"Ciekawe ile osób ma dokładnie 30Mb/s bo przypuszczam, że ponad połowa (w tym ja).Szkoda, że nie ma żadnych informacji na temat wyników finansowych, niby UPC inwestuje w nowe regiony aczkolwiek to nie świadczy o rentowności firmy.

Odpowiedz

5. ~szymonka
0

2015-08-05 15:13:26

Czy wiadomi coś ja temat nSport+?

Odpowiedz

4. zaq22
0

2015-08-05 11:53:42

300 Mbit dają dla firm a 250 Mbit prywatnym. Testują 500Mbit. W internecie ludzie dają screeny ze speedtest i rzeczywiście 500Mbit jest osiągalne tyle że upload tylko 20 Mbit.

Odpowiedz

3. LuiN
0

2015-08-05 11:48:00

1, 2 - 300 Mb/s. Dzięki.

Odpowiedz

2. ~Michal
0

2015-08-05 11:45:37

"W ofercie usługodawcy znajdują się łącza o szybkości do 500 Mb/s." - ciekawe

Odpowiedz

1. ~O2
0

2015-08-05 11:42:15

UPC oferuje łącza do 250 Mb/s a nie 500 Mb/s.

Odpowiedz