DAJ CYNK

T-Mobile Usługi Bankowe pozyskał ponad 130 tys. klientów

19.12.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 8584

Ważne 11

4

T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Od czasu rebrandingu w maju br., czyli w siedem miesięcy T-Mobile Usługi Bankowe pozyskał ponad 130 tysięcy nowych klientów.

T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Od czasu rebrandingu w maju br., czyli w siedem miesięcy T-Mobile Usługi Bankowe pozyskał ponad 130 tysięcy nowych klientów.

Do końca roku T-Mobile Usługi Bankowe uruchomi 62 nowe punkty obsługi klienta, zlokalizowane w wybranych sklepach sieci T-Mobile. Dołączą one do już istniejących 10 placówek z pełną obsługą bankową, które zostały otwarte w maju br.

Zobacz: Alior Sync zmienia się w T-Mobile Usługi Bankowe

Nowe punkty zostały zlokalizowane w dużych i średnich miastach na terenie całego kraju i są uzupełnieniem dominujących obecnie zdalnych kanałów komunikacji klienta z bankiem.

Zobacz: T-Mobile Usługi Bankowe - ponad 1000 nowych klientów dziennie

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
64. wlo
0

2014-12-24 23:30:10

63 - jeśli ktoś używa kredytowej, niepotrzebna mu jest karta "do konta". Szczególnie taka za którą trzeba płacić. Ja generalnie tego problemu nie mam. Jak jest wygodnie, to mogę płacić nawet. I płacę zresztą - za kredytową np. płacę opłatę roczną. I pewnie będę za kartę płatniczą płacił po zianie regulaminów i taryf opłat od przyszłego roku - jakoś w lutym ma mój bank opłatę za kraty wprowadzić, jak zresztą większość banków zmienia (wprowadza/zwiększa) opłaty ;-)

Odpowiedz

63. ~Radek
0

2014-12-24 23:18:20

wlo każdy ma inne wymagania względem banku. Dla osoby, która posiada kartę kredytową robienie zakupów debetówką, żeby wyrobić jakiś śmieszny warunek zwolnienia z opłaty to bezsens. Dlatego oferta ex-Synca jest OK. Ale też nie popadajmy w zachwyt - jest trochę podobnych ofert na rynku, np. eKonto mobilne mBanku...

Odpowiedz

62. ~
1

2014-12-22 11:21:12

~44 po pierwsze czytaj co podpisujesz, po drugie mi zaproponowano wprost i skorzystałem, aktualnie robie baj baj mbankowi któremu za wszystko musiałem płacić.

Odpowiedz

61. wlo
0

2014-12-22 09:56:30

58 - dokładnie jak w moim przypadku - niczym (tu może urażę uczucia takich jak 59 - bo pewnie zaraz stwierdzi, że szacunku dla ludzi słabiej usytuowanych nie mam) są progi tego typu. Nie ma progów dla określonych użytkowników. Ale pogadać niektórzy muszą... A szczególnie żenujące są komentarze, kiedy ktoś zaczyna pieprzyć o ludziach, dla których 150 zł w Biedronce to szczyt możliwości. No szczyt, tylko co to ma do naszej rozmowy?

Odpowiedz

60. wlo
1

2014-12-22 09:51:42

Coś mam problem z synchronizacją modemu w Neostardzie dzisiaj i kolejny raz mi post nie dochodzi ;-)ad. 59 - dokładnie takiego komentarza się spodziewałem ;-) Pytanie tylko jaki ma cel ten ton i takie uwagi? Wszak jeden tu pisze, ze nie dość, ze ma darmo wszystko, to jeszcze jemu płacą 50 zł... O tym, że 1000 zł musi kartą (zbliżeniowo) wydać nawet się nie zająknął... O tym, że 1000 zł wpływu na konto musi mieć - to samo. Jeśli więc to jest standard, czym jest 500 zł płatności kartą? Jeśli za osobę dobrze sytuowaną uważasz kogoś kto na jedzenie (na rodzinę) wydaje 250 zł miesięcznie, no to gratulacje. Ja oczywiście zdaję sobie sprawę, ze są ludzie naprawdę w kiepskiej kondycji finansowej, ale coś mam wrażenie nie czytają one Telepolis a tym bardziej nie komentują?

Odpowiedz

59. ~@53
0

2014-12-22 09:08:42

Pełne tankowanie to poniżej 100 zet (36 litrów LPG) w skrajnym wypadku 150 (pełny LPG plus 10 benzyny na ranne odpalanie). Zakupy na tydzień w Biedronce/Lidlu/Geant to oszczędnie koło 150 zet (na rodzinę, nie osobę).Nie masz nic wspólnego z normalnym życiem normalnych ludzi, nalezysz do gardzących biedniejszymi górnych 5-10 % społeczeństwa. Masz prawo. Ale pisz przy swoich uwagach, że piszesz to z pozycji osoby dobrze sytuowanej która woli wydać 100 zł więcej (bo wszak Ciebie stać na to) niż dać 10 zł premii pracownikowi (bo wszak Twoje firmy nie stac na to).A to, że Twojej firmy nie stac na 10 zł więcej premii wynika z tego, że gardzisz małymi oszczędnościami.Dla osób takiej postawy to nic tylko z Wielkiej Improwizacji słownictwa użyć (to ten utwór, gdzie są słowa: "wewnętrznego ognia i sto lat nie wyziębi....")

Odpowiedz

58. ~Jarecki
0

2014-12-22 08:44:04

tak macie rację. Ale ja wszędzie płacę kartą (telefonem) więc to dla mnie żaden problem. A w ciągu roku 500 w kieszeni to nie jest mało.

Odpowiedz

57. wlo
0

2014-12-22 08:37:09

A! I chyba to jest maksymalnie 50 zł, przy czym premia to coś 5% wartości transakcji kartowych? Więc 1000 zł wpłacone musisz wydać płacąc kartą?

Odpowiedz

56. wlo
0

2014-12-22 08:33:43

55 - no ale jednak te 1000 zł musisz na konto wpłacić? Czy ja czytałem może regulamin promocji innego banku?

Odpowiedz

55. ~Jarecki
0

2014-12-22 08:26:02

Ja mam konto do samego początku TUB i jestem zadowolony. Wszystko za free i jeszcze mi płacą za płatności NFC 50 zł miesięcznie. Jedyne co mi się nie podoba to strona internetowa.

Odpowiedz

54. wlo
0

2014-12-22 08:22:18

Ostatnio widziałem, ze progiem darmowości jest min. ilość transakcji kartą - 5 np. No jeśli 5 transakcji miesięcznie ma powodować, że nie będzie się opłaty rocznej za kartę kredytową (przykład, bo może to być opłata za debetową czy prowadzenie rachunku) to problem? No ludzie!!

Odpowiedz

53. wlo
0

2014-12-22 08:19:54

52 - w sytuacji człowieka na etacie (czyli w zasadzie - człowieka normalnego) progi na poziomie 800/1000/1500 zł wpływu (tak mniej więcej pamiętam w różnych bankach) i wydatków kartą 200/500 zł (więcej to chyba tylko dla jakichś VIP-owych rachunków z jakimiś dodatkowymi cudami) nie jest moim zdaniem problemem "darmowość" chyba? Takie 500 złotych np. - to dwa pełne tankowania samochodu, nawet przy obecnych cenach paliw ;-) To jedno tankowanie i zakupy jedzenia w Biedronce albo Lidlu - oszczędne zresztą ;-)

Odpowiedz

52. ~Punk
0

2014-12-22 01:36:18

Bardzo dobry bank i przelewy ekspresowe za darmo oraz darmowa karta i bankomaty.Znajdźcie mi lepszą ofertę u konkurencji bez jakichkolwiek warunków?PlusBank ma fajne warunki jak robisz miesięcznie opłaty kartą za minimum 2 tyś to może parę zł ugrasz na niższym abonamencie, ale musisz spełnić warunki czyli 500 zł kartą na miesiąc i 1000 zł wpłaty, a tu wszystko za free.Dla mnie najlepsze konto na rynku i oby tylko T-Mobile czegoś nie zepsuł to będzie to nadal najlepsze konto mimo iż chyba teraz każdemu kto przedłuża umowę z automatu dodają te konto bankowe.

Odpowiedz

51. ~madzia
1

2014-12-21 20:26:37

@46 skarpeta?Powiedz to ruskom zeby trzymali rubelki w skarpecie

Odpowiedz

50. ~telekuku
0

2014-12-21 12:45:34

CZTERY tygodnie na wyłączenie zgód marketingowych? Czy to badziewne T-M wyłącza zgody konno? Pogięło gości i to zdrowo. ;-)

Odpowiedz