DAJ CYNK

Play złożył wnioski o rezerwację trzech bloków częstotliwości

19.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 7546

Ważne 16

2

19. lutego Play złożył w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej wnioski o rezerwację trzech bloków częstotliwości z pasma 1800 MHz.

19. lutego Play złożył w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej wnioski o rezerwację trzech bloków częstotliwości z pasma 1800 MHz. To efekt rozstrzygniętego przez UKE przetargu, w którym oferta Play została oceniona najwyżej spośród wszystkich biorących udział w postępowaniu.

Jako lider rozwoju całej branży telekomunikacyjnej w Polsce, prowadziliśmy przemyślaną strategię przetargową i zaoferowaliśmy konkurencyjną cenę, odzwierciedlającą rynkową wartość częstotliwości - powiedział J?rgen Bang-Jensen, prezes P4. Jesteśmy poważnym graczem, dlatego z niecierpliwością czekamy na przyznanie częstotliwości i rozpoczęcie rozbudowy własnej sieci telekomunikacyjnej. Cieszymy się, że wyniki przetargu umożliwią nam kontynuację dalszej jednoznacznie prokonsumenckiej polityki i strategii oferowania usług w rozsądnej cenie w oparciu o najnowszą technologię mobilnego Internetu - dodaje Bang-Jensen.

Zobacz: [Aktualizacja] Znamy zwycięzców przetargu na 1800 MHz!

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się