DAJ CYNK

Mobile Vikings ma ponad 60 tys. aktywnych kart SIM

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 6857

Mobile Vikings ma ponad 60 tys. aktywnych kart SIM

Wirtualny operator Mobile Vikings niezbyt często pojawia się w doniesieniach, sieć rzadko chwali się też swoimi osiągnięciami. Z najnowszych danych opublikowanych przez „Wikingów” wynika, że operator ma ponad 60 tys. aktywnych kart SIM.

Swój nietypowy „raport dla zarządu” operator przedstawił na swojej stronie i na YouTube, w dość nieszablonowy, żartobliwy sposób. O swoich inwestycjach Mobile Vikings napisał:

Staramy się nie przewalać ich na głupoty (takie jak wielkie billboardy czy celebryckie twarzoczaszki), czas i forsę inwestujemy mądrze – najlepiej z powrotem w Was i to, co dla nas wszystkich ważne. 

Z filmowego „raportu dla zarządu” Mobile Vikings wynika, że sieć ma dokładnie 61 312 aktywnych kart SIM. Oznacza to konsekwentny wzrost liczby klientów. W czerwcu 2020 operator ujawnił na Twitterze, że wtedy miał 56 tysięcy numerów, które należały do 46 tysięcy użytkowników. W najnowszym raporcie zabrakło jednak informacji o liczbie klientów – ta podana odnosi się do kart SIM. 

Z ostatniego raportu o przenoszeniu numerów, który opublikował Urząd Komunikacji Elektronicznej, wynika, że w trzecim kwartale Mobile Vikings stracił 716 kart SIM, ale zyskał 3712, więc ostatecznie wyszedł na plus z bilansem 2996 nowych kart.  

Zobacz: Raport przenośności numerów w 3Q2020 bez niespodzianek: najwięcej znowu zyskał Plus, a stracił Play
Zobacz: Mobile Vikings: nowa oferta na kartę - MATCH

W oficjalnym raporcie finansowym za 2019 rok spółka VikingCo Poland, do której należy Mobile Viking, podała, że poniosła stratę netto w wysokości ponad 1,7 mln zł.

Działania promujące Mobile Vikings realizowane są głównie w internecie, operator stawia też na nietypowe akcje, jak Mirkowyzwanie dla użytkowników Wykopu, instalacja budek dla jerzyków czy wspieranie krwiodawstwa w akcji Baryłka Krwi. 

Mobile Vikings to MVNO działający w Polsce od 2013 roku. Korzystający z infrastruktury Play operator ma ofertę prepaid dla klientów indywidualnych, a także dla firm.

Zobacz: Mobile Vikings: darmowa kumulacja danych. Zadecydowali użytkownicy
Zobacz: Chill ON - nowa oferta subskrypcji w sieci Mobile Vikings

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Mobile Vikings

Źródło tekstu: Mobile Vikings, wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu