DAJ CYNK

Marcowy Speedtest.net: mobilnie T-Mobile, stacjonarnie Polkomtel

06.04.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 6849

Ważne 6

0

W lutym najszybszym operatorem przy pomiarach z poziomu aplikacji mobilnej był T-Mobile, a ze stacjonarnej Polkomtel - wynika z danych firmy Ookla, właściciela serwisu Speedtest.net. W marcu praktycznie wszyscy operatorzy poprawili swoje wyniki, a najmocniej T-Mobile.

W lutym najszybszym operatorem przy pomiarach z poziomu aplikacji mobilnej był T-Mobile, a ze stacjonarnej Polkomtel - wynika z danych firmy Ookla, właściciela serwisu Speedtest.net. W marcu praktycznie wszyscy operatorzy poprawili swoje wyniki, a najmocniej T-Mobile.

Dane z marca - pomiar z aplikacji mobilnej:

Operator

Prędkość do użytkownika

Zmiana miesiąc do miesiąca

Prędkość od użytkownika

Zmiana miesiąc do miesiąca

T-Mobile 15,73 Mb/s +4,66 Mb/s 6,16 Mb/s +2,07 Mb/s

P4

15,58 Mb/s

+0,71 Mb/s

7,79 Mb/s

+0,39 Mb/s

Orange

14,86 Mb/s

+0,91 Mb/s

6,68 Mb/s

+0,26 Mb/s

Polkomtel

13,77 Mb/s

+0,08 Mb/s

5,35 Mb/s

+0,37 Mb/s


Dane z marca - pomiar z poziomu przeglądarki internetowej:

Operator

Prędkość do użytkownika

Zmiana miesiąc do miesiąca

Prędkość od użytkownika

Zmiana miesiąc do miesiąca

Polkomtel

14,57 Mb/s

+0,31 Mb/s

8,52 Mb/s

+0,68 Mb/s

Orange

13,87 Mb/s

+0,97 Mb/s

3,61 Mb/s

+0,76 Mb/s

P4

12,89 Mb/s

+0,73 Mb/s

7,6 Mb/s

+0,43 Mb/s

T-Mobile

12,06 Mb/s

+1,09 Mb/s

5,25 Mb/s

+0,52 Mb/s

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
35. ~Jakub
-1

2015-04-07 14:39:30

Plus - CH Arkadia - 2/5 zasięgu LTE :) nie tak źle ;)

Odpowiedz

34. Anthrax
1

2015-04-07 13:51:08

Podam wyniki Orange LTE: POŁĄCZENIE NIE POWIODŁO SIĘ - przez większą część dnia.Orange HSDPA+: Max do 8Mbit/s i przerwy w połączeniach.Pozdrawiam Orange :]

Odpowiedz

0

2015-04-07 12:37:51

Prawidłowy link:

Odpowiedz

0

2015-04-07 12:36:19

Wynik z Play na Żoliborzu w aplikacji RFBenchmark > Dodatkowo na mapie możecie sprawdzić prędkości z dokładnością do ulicy, a nie uśrednione w całym kraju. Wyniki za marzec

Odpowiedz

31. ~piotr
-1

2015-04-07 11:06:10

tmobile marzec na 3G

Odpowiedz

30. TomekO
1

2015-04-07 09:59:02

Dla mnie testy nic nie warte. Uruchomiłem test w Lublinie. LTE Playa na notebooku 33/25 Mbps. Uruchomiłem modem LTE na starym stacjonarnym 5/5 Mbps z tego samego serwera. Wybierając różne serwery Speedtestu w Polsce różne wyniki. Nawet w jednej lokalizacji jak są serwery np. Warszawa to z serwera Speedtestu Orange mam najlepsze transfery.Jak ktoś potrzebuje testu dla siebie to trzeba przeanalizować z czego korzystamy i testować te serwery z których na co dzień korzystamy.

Odpowiedz

29. ~
-1

2015-04-07 09:36:52

niestety, ja troszke popsułem statystyki gdyż operator nie kwapi sie aby zniesc z mojego numeru ograniczenia które wynoszą zawsze i wszędzie i pod każdy sprzętem (smarfon samsung s5, huawei e3131, e3272) maks 10Mb. Play internet na kartę.

Odpowiedz

28. ~Alwernia małopolska
0

2015-04-07 09:21:45

nju

Odpowiedz

27. ~Alwernia małopolska
-1

2015-04-07 09:21:14

Sprawdź mój wynik Ookla Speedtest. Jaka jest Twoja prędkość?

Odpowiedz

25. ~Wiola
2

2015-04-07 09:14:41

Polecam serwis rfbenchmark.pl gdzie można sobie sprawdzić który operator ma jakie wyniki w danym miejscu i moze byc tak ze T-Mobile bedzie najlepszy na jednej ulicy a juz obok bedzie lepszy Plus.

Odpowiedz

24. ~baton666
1

2015-04-07 08:51:30

t-mobile.pl ogłosiło konkurs dla pracowników - kto wyciągnie najwyższą prędkość. Nagrodami jest nawet fajny sprzęt, wiec pracownicy na potęgę robią test, najlepsi wyciągają ponad 70 MB/s - nie dziwne, że im wynik się poprawił.

Odpowiedz