DAJ CYNK

Żappka ma nową funkcję. Może Ci się spodobać

Marian Szutiak

Aplikacje

Żabka Żappka aplikacja nowa funkcja

Żabka regularnie dodaje nowe funkcje do swojej aplikacji mobilnej. Teraz Żappka daje możliwość przelewania zgromadzonych żappsów na konto innego użytkownika tej aplikacji, na przykład znajomego.

Żappka cieszy się ogromnym zainteresowaniem użytkowników – od momentu jej wprowadzenia aplikację pobrało już ponad 8 mln osób. To jeden z lepszych wyników na polskim rynku. Staramy się, by aplikacja Żappka była pomocna i przyjazna naszym klientom, by stanowiła wsparcie w codziennych, wygodnych zakupach w sklepach naszej sieci. Dlatego też stale ją rozwijamy, dodając nowe funkcjonalności. Właśnie daliśmy naszym klientom, użytkownikom Żappki, możliwość przelewania swoich żappsów na konto znajomych. Zachęcamy do przekazywania sobie żappsów i wymiany ich na atrakcyjne nagrody.

– powiedział Dino Metaxas, Head of Digital Acceleration w Żabka Polska

Z nowej funkcji mogą korzystać osoby, które potwierdziły w Żappce swój numer telefonu. Przelewu można dokonać na konto użytkownika Żappki, który także potwierdził swój numer. Dziennie można dokonać transferu maksymalnie 1200 żappsów. Przelane żappsy będą ważne do końca danego roku kalendarzowego.

Aby czerpać korzyści z aplikacji Żappka, wystarczy się w niej zarejestrować i podczas zakupów zeskanowywać kod z aplikacji. Po zakończeniu transakcji żappsy zasilą nasze konto w Żappce. Są one naliczane za każdą wydaną złotówkę. Zebrane punkty można wymieniać na nagrody.  

Za pośrednictwem Żappki sieć wysyła także swoim klientom zindywidualizowane promocje i wyzwania z nagrodami. Aplikacja ma także inne przydatne funkcje, na przykład płatności bezdotykowe Żappka Pay czy możliwość śledzenia przesyłki Żappka Post.

Żappkę można bezpłatnie pobrać ze sklepów mobilnych Google Play, Apple App Store i Huawei AppGallery.

Zobacz: T-Mobile – 1200 GB internetu z bonusem w sklepie sieci Żabka
Zobacz: Kolejny sposób na handlowe niedziele. Startup Żabki zapowiada Delio

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: brunocoelho / Shutterstock.com, Żabka

Źródło tekstu: Żabka