DAJ CYNK

Szef Xboxa właśnie pokazał nam nową konsolę?

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Szef Xboxa właśnie pokazał nam nową konsolę?

Phil Spencer opublikował zdjęcie, na którym być może po raz pierwszy możemy zobaczyć nową konsolę Xbox.

Phil Spencer to szef Xboxa, który czasami lubi podjudzać graczy. Na swoim koncie ma kilka filmów i zdjęć, na których zdarzało mu się ukryć gdzieś niezapowiedziany jeszcze sprzęt. Czasami wychodziło to dopiero po czasie, gdy dane urządzenie zostało oficjalnie zaprezentowane. Na najnowszej fotce, opublikowanej na Twitterze, być może możemy po raz pierwszy oglądać nową konsolę Xbox.

Nowa konsola Xbox

Phil Spencer opublikował zdjęcie swojej półki, na której znajdują się liczne gadżety, figurki czy też urządzenia, w tym najnowsza konsola Logitech G Cloud. Na pierwszy rzut oka nie ma na nim nic podejrzanego. Jednak przyjrzyjcie się najwyższej półce. Początkowo wydaje się, że stoi tam Xbox Series S. Rzecz w tym, że biała obudowa jest za mała. Wystarczy porównać ją do umieszczonego zaraz obok kontrolera. Sam mam w domu Xbox Series S i zapewniam Was, że konsola — chociaż mała — jest jednak sporo większa.

W takim razie co to może być za urządzenie? Wiemy, że Microsoft pracuje nad nową konsolą, która miałaby służyć do grania w chmurze. Ta ma być niewielka, a przede wszystkim tania. Jeśli już miałby zgadywać, to właśnie ona prawdopodobnie znajduje się na zdjęciu Phila Spencera. Zresztą jej wygląd jest zgodny z przeciekami, które docierały do nas już w 2021 roku.

Oczywiście nie można wykluczyć, że nadinterpretujemy sprawy i to rzeczywiście jest zwykły Xbox Series S, po prostu perspektywa jest tak dziwna, że konsola wydaje się dużo mniejsza niż w rzeczywistości. Jednak w tym wypadku wydaje się to mało prawdopodobne.

Zobacz: Microsoft ujawnił, ile zarabia na Xbox Game Pass
Zobacz: Microsoft nie pójdzie w ślady Sony, przynajmniej na razie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Arto Tahvanainen / Shutterstock.com

Źródło tekstu: Twitter