DAJ CYNK

Corsair K65 RGB Mini - mała klawiatura dla graczy w wersji 60%

Dodane przez: Damian Jaroszewski (NeR1o)

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1454

Corsair K65 RGB Mini

Corsair K65 RGB Mini to nowa klawiatura mechaniczna, która powinna przypaść do gustu osobom, które nie mają za dużo miejsca na biurku. 

Corsair K65 RGB Mini to nowa i przede wszystkim bardzo mała klawiatura mechaniczna dla graczy. W formacie 60% oferuje niemal to samo, co pełnowymiarowa wersja (poza sekcją numeryczną). Oznacza to między innymi zastosowaniem przełączników mechanicznych Cherry MX, podświetlenia RGB, Corsair Axon Hyper-Processing, które pozwala na raportowanie z częstotliwością 8000 Hz oraz keycapów typu double-shot.

Corsair K65 RGB Mini

Oprócz tego klawiatura obsługuje marka i za pomocą skrótów klawiszowych pozwala na kontrolowanie multimediów. Dostępna jest z trzema rodzajami przełączników: Cherry MX Red, Cherry MX Silent Red oraz Cherry MX Speed Silver, z czego wszystkie mają charakterystykę linearną i różnią się jedynie hałasem oraz szybkością aktywacji klawisza. Poza tym Corsair K65 RGB Mini ma 8 MB pamięci, co pozwala na zapisanie do 50 profilów, N-Key Rollover oraz anti-ghosting, a także odczepiany przewód USB-C. Cena to 109,99 dolarów (bez VAT).

Corsair K65 RGB Mini

Razem z klawiaturą do sprzedaży trafiają też keycapy Corsair PBT Double-Shot Pro w 6 wersjach kolorystycznych - czarnej, białej, niebieskiej, czerwonej, różowej oraz miętowej. W zestawie z nimi znajdują się też o-ringi, które zmniejszają hałas generowany przez wciskane klawisze. Cena zestawu to 29,99 dolarów (bez VAT).

Zobacz: Logitech G333 - pierwsze gamingowe słuchawki douszne w ofercie firmy
Zobacz: Cooler Master prezentuje MasterFrame 700 - obudowę typu Open-Air

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Corsair

Przewiń w dół do następnego wpisu