DAJ CYNK

Paczkomaty InPost z nową opcją przesyłki. Znamy szczegóły

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Prawo, finanse, statystyki

InPost ma nową opcję przesyłki. Znamy szczegóły

InPost nawiązał strategiczne partnerstwo z platformą Shopee, które jest w Polsce dostępna od września 2021 roku. W ramach współpracy kupujący otrzymają nową usługę ekonomicznej dostawy.

InPost, czyli między innymi operator Paczkomatów, oraz platforma sprzedażowa Shopee poinformowały o nawiązaniu strategicznego partnerstwa. Obie firmy już wcześniej ze sobą współpracowały, ale teraz jeszcze zacieśniają kooperację. W ramach partnerstwa kupujący na Shopee dostaną dostęp do nowej dostawy, dostępnej tylko na tej platformie.

Dostawa ekonomiczna Shopee do Paczkomatów

W ramach współpracy InPost wprowadza nową, ekonomiczną dostawę. Obecnie jest ona dostępna tylko i wyłącznie dla użytkowników Shopee. Usługa skierowana jest do osób, które chcą zaoszczędzić na wysyłce, a jednocześnie są w stanie zaakceptować dłuższy czas dostawy.

W Shopee dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym użytkownikom wygodne i bezproblemowe zakupy. Cieszę się, że możemy zacieśnić naszą współpracę z InPostem, który jest wiodącym na polskim rynku dostawcą usług logistycznych i naszym zaufanym partnerem od początku działalności w Polsce. Dzięki temu będziemy mogli sprostać rosnącym potrzebom naszych użytkowników. Oznacza to zapewnienie kupującym niezawodnych opcji przesyłki za darmo lub w przystępnych cenach, a także pomoc sprzedawcom w szybkiej i skutecznej wysyłce. Cieszymy się na jeszcze bliższą współpracę z InPostem przy kolejnych inicjatywach i wspólne wprowadzanie innowacji, które zapewnią naszym użytkownikom jeszcze większą wygodę i wyższą jakość usług.

– deklaruje Ian Ho, Head of Shopee Poland.

W ramach współpracy obie firmy planują też wspólne akcje marketingowe i promocje. Pierwsza to "7.7 Wakacyjna wyprzedaż". W niej nowy użytkownicy przy pierwszych zakupach z dostawą przez InPost mogą skorzystać z vouchera na 15 zł oraz dodatkowych 500 Monet Shopee.

Zobacz: InPost z nowością. Do Paczkomatu włożysz puste pudło
Zobacz: InPost ułatwia nadawanie przesyłek. Oto, co musisz wiedzieć

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: The_Pixel / Shutterstock.com

Źródło tekstu: InPost, Shopee