DAJ CYNK

Najstraszniejszy serial w historii Disneya. Gratka dla fanów horrorów

Anna Kopeć

Telewizja i VoD

"Agatha All Along" wytwórni Marvel to spin-off serialu "Wandavision". Oczekiwany od dawna, w końcu doczekał się pierwszego pełnego zwiastuna. 

To będzie serial o tematyce nadprzyrodzonej, który zdaniem twórców Marvela, wyznaczy nowy kierunek dla produkcji streamingowych. Tak strasznie jeszcze nie było! Serial opowiada historię Agathy Harkness (w tej roli Katherine Hahn), która próbuje odzyskać utraconą moc. Ci, którzy oglądali część pierwszą Wandavision, będą w temacie. Pamiętać należy jednak, że tytułowa bohaterka jest czarnym charakterem, a zdarzenia z jej udziałem mają nas przyprawić o gęsią skórkę. 

Agatha jest naprawdę zabawna, ale też naprawdę straszna. I robi to dość dramatycznie. Jest niesamowitą antybohaterką. Wciąga cię do tego stopnia, że zanim się obejrzysz, płaczesz. To przerażający gatunek Marvela. Gra idzie o śmiertelne stawki. To serial o Haloween. 

- mówi Brad Winderbaum, szef działu streamingu w Marvel Studios.

Halloween pasuje idealnie do czasu premiery, która zaplanowana jest na 18 września 2024. Całkiem zatem prawdopodobne, że finał serialu ukaże się w okolicach Halloween. 

Disney+ wprowadzając do swojej oferty horrory, chce konkurować z Netflixem, który jest w tej kwestii królem filmów tego typu. Wiadomo, że nawet kropla drąży skałę. Zawsze trzeba robić ten pierwszy krok. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Disney

Źródło tekstu: Disney+