DAJ CYNK

Czego Robert Lewandowski słucha przed meczem? Spotify ujawnia

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Czego Robert Lewandowski słucha przed meczem? Spotify ujawnia

Spotify ujawnia, czego Robert Lewandowski słucha przed meczem. Tak powstała playlista z ulubioną muzyką napastnika FC Barcelony i kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski.

Playlista Roberta Lewandowskiego pozwala każdemu fanowi sportu poczuć się niczym napastnik Barcelony. W zestawieniu dominują międzynarodowi artyści i, co nie powinno dziwić, hiszpańskie utwory idealne do tańca: “Punto 40” (Rauw Alejandro i Baby Rasta), “Andas En Mi Cabeza“ (Chino & Nacho) czy “Hola Senorita” (GIMS i Malum). Znajdziemy tu także ponadczasowe hity z lat dwutysięcznych, takie jak na przykład “Hips Don't Lie” (Shakira), “Temperature” (Sean Paul) i ”Rock Your Body” (Justin Timberlake).

Wśród wybranych przez Roberta Lewandowskiego kawałków nie mogło zabraknąć polskich utworów. Wśród nich są takie kawałki, jak “Duże oczy” (Smolasty, francis, Pedro i Tribbs), “Candy” (Quebobonafide i Klaudia Szafrańska), “Z perspektywy taty” (Malach & M. Grzywacz) czy “Wehikułu czasu” (Dżem). Łącznie na liście znalazło się 51 piosenek wprowadzających słuchaczy w dobry nastrój i zachęcających do tańca.

Nie mogłem się doczekać, kiedy przejmę playlistę Barçy i podzielę się moimi ulubionymi utworami. Muzyka odgrywa dużą rolę w naszych przygotowaniach przedmeczowych, dlatego mam nadzieję, że fanom spodoba się mój wybór. Teraz wspólnie z nami mogą poczuć przedmeczowy klimat w stylu Barçy.

– powiedział Robert Lewandowski

Playlista “My Matchday Songs: Lewandowski” jest tylko jednym z elementów współpracy pomiędzy Spotify i FC Barceloną. Rozpoczęła się ona w lipcu 2022 roku, kiedy to Spotify został Głównym Partnerem Klubu i Oficjalnym Partnerem Streamingu Audio.

Jesteśmy zachwyceni, że słuchacze mogą zanurzyć się w muzycznych wyborach zawodników FC Barcelony, tym razem wspólnie z Robertem Lewandowskim. Muzyka zawsze była ogromną częścią piłkarskiego świata. Kolejny etap naszej współpracy, jakim są powstałe playlisty to fantastyczny sposób, aby fani mogli być bliżej zawodników nie tylko w czasie rozgrywek.

– dodał Marc Hazan, VP Partnerships, Spotify

Playlista “My Matchday Songs: Lewandowski” dostępna jest od 21 lutego pod tym adresem.

Zobacz: Spotify z nowością, ale nie tą, na którą czekają użytkownicy
Zobacz: Spotify HiFi? Może się w końcu doczekamy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Christian Bertrand / Shutterstock.com

Źródło tekstu: Spotify