DAJ CYNK

Zaczęły się beta testy Asystenta Google w Polsce

msnet

Rozrywka

Wybrani użytkownicy usług giganta z Mountain View w Polsce zaczęli otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w beta testach Asystenta Google.Wybrani użytkownicy usług giganta z Mountain View w Polsce zaczęli otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w beta testach Asystenta Google.

O rozpoczęciu beta testów Asystenta Google w Polsce poinformował serwis fan.droid, którego jeden z redaktorów oraz jeden z czytelników otrzymali zaproszenia do wzięcia udziału w testach. Jak to ostatnio zwykle bywa u wyszukiwarkowego giganta, cała akcja jest owiana tajemnicą, a w zaproszeniach i innych związanych z tym materiałach są wzmianki, że testy są poufne i dostępne tylko dla zaufanych testerów. Jest nawet groźba:

Jeśli udostępnisz komuś tę informację (o rozpoczęciu testów - przyp. red.), przestaniesz być Lokalnym Przewodnikiem i stracisz możliwość dołączania do innych programów Google. Zachowaj ją w tajemnicy.

Zaproszenie do beta testów Asystenta Google wiąże się z koniecznością wypełnienia krótkiej ankiety, w której należy między innymi podać, jakiego smartfonu używamy i jaka wersja systemu jest na nim zainstalowana. Musimy też mieć co najmniej 18 lat.

Wieści o rozpoczęciu beta testów Asystenta Google pozwalają mieć nadzieję, że rzeczywiście usługa jeszcze w bieżącym roku trafi do Polski, tak jak pisaliśmy w lutym.

Zobacz: Asystent Google może w tym roku trafić do Polski
Zobacz: Google I/O: sztuczna inteligencja pomocna ludziom

Ankieta
51%
17%
11%
7%
14%

Wszystkich głosujących: 451

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: fan.droid, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu