DAJ CYNK

Deweloper potwierdza. Tej gry nie da się ukończyć na Switchu

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

Deweloper potwierdza. Tej gry nie da się ukończyć na Switchu

Aspyr, wydawca gry Star Wars: Knights of the Old Republic II na Nintendo Switch, przyznał, że produkcji aktualnie nie da się ukończyć.

Mnóstwo gier wyszło w stanie, który nie nadawał się do wydania. Najbardziej oczywistym przykładem jest Cyberpunk 2077, który na szczęście dzisiaj jest już w dużo lepszej kondycji. Jednak rzadko zdarza się, aby podobne problemy dotyczyły produkcji, która osiągnęła wiek pełnoletni. A tak właśnie jest Star Wars: Knights of the Old Republic II.

KOTOR II na Switch jest zbugowany

KOTOR II został oryginalnie wydany w 2004 roku, czyli 18 lat temu. Wydawałoby się, że to gwarancja braku problemów. Nic z tych rzeczy. Port gry, wydany 8 czerwca 2022 roku na Nintendo Switch, okazał się na tyle zbugowany, że przygody wręcz nie da się ukończyć. Przyznał to sam deweloper. Problemem jest cutscenka mniej więcej w połowie gry, której nie da się obejść.

Pocieszeniem może być fakt, że Aspyr zdaje sobie sprawę z problemów i już pracuje nad poprawką. Nie zmienia to faktu, że wydanie gry, której nie da się ukończyć, jest dużą wpadką. Poza tym nie padły żadne daty, więc nie wiemy, kiedy aktualizacja zostanie wydana. Do tego czasu lepiej wstrzymać się z rozgrywką w Star Wars: Knight of the Old Republic II na konsoli Nintendo Switch.

Zobacz: Amazon rozda za darmo 30 gier, w tym Mass Effect Legendary Edition
Zobacz: Aż 7 nowych gier w GeForce NOW. Wśród nich nieoczekiwany zawodnik

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Aspyr

Źródło tekstu: The Verge