DAJ CYNK

W Dying Light 2 jednak nie zagramy w tym roku. Premiera opóźniona

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

W Dying Light 2 jednak nie zagramy w tym roku. Premiera opóźniona

Niestety, w tym roku jednak nie zagramy w polską grę Dying Light 2. Techland właśnie opóźnił premierę długo wyczekiwanej produkcji.

Dying Light 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier nadchodzących miesięcy, w którą mieliśmy zagrać jeszcze w tym roku. Po raz pierwszy premiera została przełożona w styczniu, ale bez podania konkretnej daty. Później w maju 2021 roku Techland ogłosił, że gra pojawi się na sklepowych półkach 7 grudnia tego roku. Niestety, tego terminu również nie udało się dotrzymać. CEO Techland - Paweł Marchewka - ujawnił, że premiera po raz kolejny zostaje opóźniona.

Dying Light 2 - nowa data premiery

Według nowej daty premiery Dying Light 2 zadebiutuje dopiero 4 lutego 2022 roku. Oznacza to jeszcze 5 miesięcy czekania na polską produkcję.

Dziś mamy dla Was ważne informacje na temat postępów w rozwoju Dying Light 2 Stay Human. Od zawsze celem naszej firmy było budowanie przejrzystej i uczciwej komunikacji z naszą społecznością i fanami. Każdego dnia staramy się rozwijać w tym elemencie. Zespół stale rozwija produkcję, a gra zbliża się do mety. Produkcja jest gotowa i obecnie ją testujemy. To zdecydowanie największy i najbardziej ambitny projekt, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy. Niestety, zdaliśmy sobie sprawę, że jeśli chcemy doprowadzić grę do poziomu, jaki sobie wyobrażamy, potrzebujemy więcej czasu na dopracowanie i optymalizację. Dlatego zdecydowaliśmy się przesunąć datę premiery na 4 lutego 2022 r. Przykro nam, że musicie czekać trochę dłużej, ale chcemy, aby gra spełniła Wasze najwyższe oczekiwania w momencie premiery i nie chcemy iść na żaden kompromis.

- czytamy w oświadczeniu firmy.

Jednocześnie Techland zdradził, że już w przyszłym miesiącu dziennikarze i twórcy, przy okazji wydarzeń organizowanych na całym świecie, dostaną grę w swoje ręce i będą mogli pochwalić się pierwszymi wrażeniami.

Zobacz: Kupujesz gry w pudełkach? Oto, jak można się naciąć
Zobacz: FIFA 22 - Robert Lewandowski z drugą najwyższą oceną w grze

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Techland

Źródło tekstu: Techland

Przewiń w dół do następnego wpisu