DAJ CYNK

Najlepsze komedie na Netflix - edycja 2021

Isand

Rankingi

Tym razem naprawdę dużo komedii sensacyjnych jest w naszym zestawieniu. Adam Sandler i Jennifer Aniston bardzo często grają razem. W filmie Zabójczy rejs (Murder mystery) są parą, która wreszcie wybrała się na wymarzony rejs do Europy. Niestety, na statku dochodzi do morderstwa, którego ofiarą pada miliarder będący właścicielem statku. Głównymi podejrzanymi stają się nasi bohaterowie, którzy muszą odkryć w sobie talent detektywistyczny. Im szybciej, tym lepiej. 

Klaus to z kolei film familijny, który przywołuje klimat świąt. Bajka zdobyła nawet nominację do Oscara. Opowiada ona o przyjaźni samolubnego listonosza i samotnego twórcy zabawek, którzy razem zaczynają dawać mieszkańcom swojego miasteczka radość, której jego mieszkańcy tak bardzo potrzebują. Nie zabrakło wielu całkiem zabawnych momentów. Zdecydowanie pozycja, którą można obejrzeć razem z całą rodziną. 

Lubicie czarne komedie? Mam wielką nadzieję, że tak. Bo kolejna propozycja z najnowszej listy jest właśnie z tego gatunku. To też jedyny film z Polski. Film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją zadebiutował w serwisie 28 grudnia, więc tak naprawdę jeszcze pachnie świeżością. Reżyserem jest Jan Belcl, natomiast rolę główną zagrała Julia Wieniawa-Narkiewicz. To historia pewnej imprezy sylwestrowej, która przybiera dość... nieoczekiwany i dramatyczny obrót. Przy okazji wychodzą na jaw wszystkie najdziwniejsze sekrety.

Dwóch ojców to z kolei film rodem z dalekiej Brazylii. Ten południowoamerykański kraj dość mocno zaznaczył swoją obecność w serwisie Netflix - wszystko to dzięki sukcesowi serialu 3%. Tym razem widzimy ciepłą komedię Dwóch ojców. Opowiada ona o dziewczynie, która dorasta razem z matką w hipisowskiej komunie. Rodzicielka ciągle zbywa pytania o ojca. W końcu dziewczę daje rade się stamtąd wydostać i poznaje świat. Przy okazji chce poznać swojego prawdziwego ojca. Pojawia się jednak pewien problem - potencjalnymi ojcami może być dwóch mężczyzn. Pytanie, który jest tym właściwym...

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu