DAJ CYNK

Jaki telefon wybrać? Najlepsze smartfony: wiosna 2019

Dodane przez: Marian Szutiak (msnet)

Kategoria: Rankingi

Interakcje: 83305

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią czas wiosennych porządków. Te mogą dotyczyć naszego urządzenia mobilnego - smartfonu. Dla osób, które stoją przed problemem wyboru właściwego urządzenia dla siebie, przygotowaliśmy kolejny poradnik, w którym przedstawiamy najlepsze - naszym zdaniem - smartfony, które możemy aktualnie kupić na polskim rynku.

Zgodnie z naszą tradycją, ranking powstał w oparciu o ceny znalezione w serwisie Ceneo.pl. Pod uwagę wzięliśmy tylko smartfony z oficjalnych dystrybucji na polskim rynku. Sprzedawane w dużych sklepach, w których powinniśmy być chronieni w sposób przewidziany przez polskie prawo, w tym przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie cywilnym. Z tego względu pominęliśmy małe sklepy, komisy i aukcje internetowe.

Na kolejnych stronach znajdziecie coraz droższe, a więc - teoretycznie - także coraz lepsze smartfony. Zaczynamy od tych najtańszych, kosztujących 500 zł i mniej. Później  robi się coraz drożej, aż na końcu dotrzemy do urządzeń, którym nie narzuciliśmy żadnego ograniczenia cenowego. Nadal jednak braliśmy pod uwagę między innymi opłacalność zakupu. Oddajemy do Waszej dyspozycji łącznie 6 kategorii cenowych i 18 zgromadzonych w nich urządzeń.

Ostateczną decyzję, który smartfon z danej kategorii cenowej jest najlepszy, pozostawiamy naszym Czytelnikom. W tym celu na każdej stronie zamieściliśmy ankietę, w której można oddać swój głos na wybrany model. Jeśli ktoś uważa, że najlepsze jest inne urządzenie, niech wpisze go w komentarzu.


Smartfony Redmi Note 7 w wersji 4/64 GB możecie kupić w przedsprzedaży z oficjalnej polskiej dystrybucji w jednym z największych polskich sklepów internetowych – OleOle.pl. O tutaj.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu